1. "korkut dedim, öldürmüş" diyen bir babaya (!) da sahipmiş kızcağız, kötü yola değil kötü aileye düşmüş :(
 2. nasıl bir vahşet bu nasıl bir namus yanılgısı nasıl kandırılmışız. korkut dedim öldürmüş ne demek nasıl nasıl allah kahretsin namus dediginiz çukur sizi de içine çekip boğsun artık yeter
 3. sözün bittiği yer türkiye... yobaz, cahil, şiddeti normal görenler yüzünden değersiz olan hayatlar. 17 yaşında kıza dayağı, şiddeti reva gören aile bireyleri... ulan o artık bir genç kız !! hangimiz o yaşlarda karşı cinsi tanımak için bir şeyler yapmadık? kötü yola düşmek ne demek? allahın cezası kuş beyinliler... kendisi her türlü " karıya- kıza" salça olur hatta taciz de eder. çünkü onun pipisi var!! ama kız kısmı kafasını kuma soksun, hatta onlar izin vermeden nefes dahi almasın. aynı şiddete maruz kalmalarını ve can çekişmelerini diliyorum.
 4. malesef töre denen zihniyet bu ülkeden kalkmadı. ne demek telefonda konuştu diye genç kızı öldürmek? bu kaçıncı? o kızcağız işkence görürken ev halkı ne yapıyordu? çığlıkları duyan komşular niye sessiz kaldı? bir telefon ya sadece 155 i tuşlamak zor mu geldi?

  feodal yaşamın kadın üzerindeki baskısı, kadının pasifize edilmesi, erkeğin aktif olduğu aptal bir kültür için öldürülen genç kızlara kadınlara bir yeni kurban eklendi. gerekçe belli "namusumu temizledim töre yerini buldu." töreniz batsın. abi ve baba denen dangozlar en büyük namussuz sizsiniz.
 5. facebook'tan b. isimli kişinin lafıyla kardeşini/kızını öldürmüş yani bu insanlar?
  onu mu anladın demeyin, evet; onu anladım.

  bela okumayın derler ama ben inanıyorum allah belanızı verecek!
 6. bugün bir kadın cinayeti haberi okuruz ,yarin tecavüz , ertesi gün taciz.
  hiçbir zaman kendimize suç bulmayiz. o kizi biz öldürmedik evet. öldüreni de lanetledik. özgecan'i da biz öldürmedik. belki günlerce ağladık.
  ama biz hicbir zaman kadin cinayetlerini ve tecavüz kültürünü yaratan koşullara karşı çıkmadik.

  cinsiyetçi kufurler ederek , kadın cinsel organını asagilayarak , üstünde hakimiyet kurmuşçasina kendi egomuzu besleyerek , kadın kahkaha atamaz dendiğinde hak vererek , erkek çocuklarimizi kız çocuklarımızdan ustun gorerek ve daha sayamadığım bir cok şey ile biz de tecavüz ve cinayetlerin toplumda temelinin atılmasına yardım ettik.

  belki kimseyi öldürmedik ama en az onlar kadar suçluyuz.
  beid
 7. hayvan oğlu hayvan, ulan şerefsiz it kim bilir elinde ki telefonla ne haltlar yedin, sana elektrik mi verdiler, tekme, tokat dövdüler mi?
  namusu bacak arasında arayan sizin gibi beyinsiz mahluklar bu dünya üzerinden silinmedikce, adalet sistemi sizin gibileri cezalandırmadikca, sizden kurtuluş yok gibi.
 8. ulan, bu topraklarda insana zerre değer verilmiyor diyince de kızıyorlar bana. değil arkadaşım, binaya deniz kumu koyan yavşakşar, birilerini gözünü kırpmadan öldürebilecek canilerle dolu.

  bakın, suçlu baba veya abi değil, biziz. yargılanması gereken bizleriz. toplum bu insanlara bu gücü veriyor. sevdiğiyle sevişene orospu, akşam eve geç gelene yollu, karısına yardım edene kılıbık diyor.

  he, şu da var, her ne kadar kızma hakkımız olmasa da ibret için günlerce eziyet etmek lazım bu insanlara. toplum düzelene kadar da insanlar suç işleyememeli.
 9. senin içinde pezevenk diyorlar. ne yapalım elektrik verip öldürelim mi?

  cahillikte ve vahşette sınır tanıyoruz. dibin dibini daha ne kadar göreceğiz. ne zaman insan olmayı öğreneceğiz?
  ozumm
 10. dünyayı benzip döküp yakacaksın. sikeyim böyle gezegeni de insanını da.
  kuz