1. bugün canlı yayınla ve efsane bir trailerla duyurulan ve 1. dünya savaşı'nda geçecek oyun. lawrence'li paketiyle hicaz haritasının olacağı kesin. çanakkale'nin olmaması ise imkansız gibi. bu arada oyun türkçe olarak da çıkacak ve evet osmanlı olarak oynayabileceğiz gibi duruyor şu anlık.

  seven nation army ve trailer uyumu da efsane olmuş.
 2. mukemmel bir trailerla tanitilan 1. dunya savasi oyunu. hakikaten cok guzel oldu bu. osmanli'yi da gorucez bakalim. hakkini vereceklerini dusunuyorum. ama ene dlc manyagi bir oyun olacak. "sen istiyor harita verecek 100 dolar" diyecek dice.
 3. adamların günlerdir cod trailerıyla neden dalga geçtiğini anlatmıştır. tamam alıyorum, daha fazla ısrar etmeyin dedirtmiş, resmen beni benden almıştır.

  umarım sınav öncesine falan denk gelmez çıkış tarihi..
 4. battlefield™ 1 early enlister deluxe edition versiyonuna ön şipariş €79.99 vererek çıkacak tüm dlc'lere bir daha ödeme yapmadan sahip olacağım efsane serinin son oyunu.

  deluxe edition'la gelen dlc'ler

  • early access on 18th october
  • hellfighter pack
  • red baron pack
  • lawrence of arabia pack
  • 5x battlepacks

  ayrıca oyun çıkmadan alınca kapalı beta davetiyem zınk diye geldi.
 5. güzel görünüyor ancak oynanış konusunda şüphelerim var. zira birinci dünya savaşı trench warfare denen sipere yat/siperden çık/ateş et mantığı üzerine. yani bf gibi bir oyunda nasıl simüle edilir emin değilim , yine de bu kadar sıkıcı bir oynanışı olsa gidip yapmazlardı. bence oldukça yerinde bir tercih gameplay dışında. gördüğüm araçlar renault ft , a7v , red baron'un dr.1'i ve trailerde bana hms iron duke'yi andıran bir savaş gemisi var. ben yine de kore savaşı , ispanyol iç savaşını tercih ederdim.
 6. oyunun kapalı beta versiyonu oynanabilir duruma gelmiş. yayınladıkları efsane sinematik fragmanlardan dolayı beklentiler yükselmişti. ancak benim için ne yalan söyleyeyim, oyunun çok büyük bir balon olabileceği endişesi vardı.

  bugünkü oynanış videolarına bakınca, gerçekten mükemmel bir iş çıkardıklarını söyleyebilirim. detaylar, atmosfer, oynanabilirlik vs. çıtayı oldukça yükseltmiş. artık gönül rahatlığı ile "rip cod" diyebiliriz.

  ilk incelemesini şuradan izleyebilirsiniz.
  ulgan
 7. açık betası yayımlanmıştır vatana millete duyurulur. dice kendini resmen aşmış, kesinlikle alınması gereken oyun fakat aklımda şöyle bir şey var, betadaki ilerlememiz silinecek mi acaba?
 8. hardcore mode olacak mı acaba diye düşündüren oyun.
 9. sistem gereksinimlerini gördüğümde "ya pc için optimizasyonu iyi ayarlayamadılar ya çok süper ötesi grafikleri var ya da ben yaşlanıyorum" şeklinde düşümdüğüm oyun.

  zaten 3-4 yıldır doğru düzgün oyunlara vakit ayırdığım da söylenemez...