1. ya hımbıldır ya da başarısız bir yalancı. delikanlı bir adam böyle saçma yalan söylemez.
 2. ne konuşsak başımıza geliyor. sadece aldatmak değil hiç bir konuda kesinlikle yapmam denmemeli. umarım böyle bir hata yapmam diyebiliyorum ancak.
 3. ezik bir adamdır.yıllarca bir tane düşürmek için uğraşmış, düşürünce de kaybetmemek için böyle bir şey demiştir.bu adam zaten aldatamaz ama böyle bir şey dediyse basit bir adamdır ilerleyen zamanda siz onu aldatabilirsiniz.

  normal kaliteli biri ise böyle bir şey demeye ihtiyaç duymadan konuşmasıyla bu güveni karşı tarafa verecektir.vizyon yav biraz vizyon.
 4. bendim. kör talih, hep yaralı kadınlarla birlikte oldum, öyle denk geldi özel bir arayışa girmediysem de. onları hiç kırmadım, hiç aldatmadım. birbirimizi tedavi etmeye çalıştık genelde, iyileşenler yuvadan uçtu, ben pek iyileşemedim. 'hepimiz birilerinin eski sevgilisiyiz' der ya o yeteneksiz roman yazarı. bakirliği bozulmamış toprak kalmadı dünyada işte, aldatılan kadınlar var, hasta kadınlar var, iyi ki kadınlar varlar.
 5. tez zamanda "bütün erkekler aldatır," diyen kadınla evlensin ve okula gitmeden tableti 'söken' zeki bebeklerini doğursun.
  abrek
 6. neyi "asla yapmam" derseniz onu yaparsınız. bu kadar çok kınamayın.
 7. havlayan köpek ısırmaz demişler.. inanma
 8. benimdir.
  aldatmayan erkek seven qızlar eqlesin xd
 9. doğru söylediğini umduğumuz erkektir.