1. redhack tarafından hacklenen berat albayrak'ın wikileaks tarafından paylaşılan belgeleri,mailleridir. buradan resmi wikileaks hesabının paylaşımı görebilirsiniz.

  57.934 mail var sızdırılan ve şuana kadar ortaya çıkan ilginç hatta accayip şeyler var onları paylaşmak istiyorum.

  1- devlet parasının seks aleti almada kullanılması : burada UPS kargo şirketi tarafından berat albayrak'a gelen bir kargo takip numarası ve bilgilendirme maili gözüküyor.yalnız o da ne?? "sportsheets door jam sex sling" ne? wtf? bunun ne olduğunu anlamak için hemen google da search yapıyoruz ve karşımıza ne mi çıkıyor.... güzel bir fanteziye benziyor beline kuvvet berat!

  2- telefonu açmayan eşine nisa 34. ayet göndermesi : buradan eşi esra albayrak ile yaptığı bir mailleşmeyi görüyoruz.sanırım esra hanım biraz tripli... ama berat boş durur mu çakıyor nisa 34'ü "kadınlarınızı size başkaldırırsa uyarın" berat işini biliyorsun...

  3- amazondan gelen özel evrak : yine buradan berat albayrak'ın eşine amazondan kargo gelirse açma bana özel evrak gönderiyorlar demesi... amazon sana niye özel evrak göndersin berat? neden eşini kandırıyorsun? akıllara hemen acaba ayrı bir seks fantezisi aleti aldı da eşine sürpriz mi yapmak istiyor sorusu geliyor...

  4- fifa yerine pes 2009 satın alması : buradan da berat albayrak'ın bir iki film ile birlikte pes oyunu aldığını görüyoruz.kendisine hak veriyorum ama 2013 yılına kadar pes fifadan daha iyiydi.işini biliyorsun berat...
 2. fırtına öncesi sessizlik havası sezinliyorum.
 3. esra hanımefendiye çok üzüldüm cidden. babadan ayrı sille yemiş kocadan ayrı yemekte efendim. baban reis bile olsa kadınsan her halükarda ayvayı yiyosun yani.
  berat efendi neler karıştırmış neler vay anasını sayın seyirciler diyorum. sex oyuncakları mi dersin bilgisayar oyunları mi dersin. hoş bunlarda sorun bence beni rahatsız etmedi yani bu kisimlar :)
  bimden 15bin liralık bişeyler alınmış. heralde bimin kendisi aq başka ne olabilir ki.
  yollanan cvlerle adam kayirmalar gırla gitmiş. şaşırdım mı. hayır.
  amazondan gelen kutuyu merak ediyorum cidden ne evrakı varmış özel bilemedim :)
  ensar vakfının göründüğünden çok daha boktan bi bok olduğunu hissettiriyor mailler. resmen ülke yönetimiyle ilgili maillerden daha ciddi konuşulmuş ensar üzerine.
  not:linkleri vermek isterdim ama yamultmasinlar diye özet geçmekle yetindim efendim. umarım kaldırılmadan ve gündem değiştirilmeden okumaya fırsat bulursunuz. he bi de:
  selam ve dua ile :)
 4. özel hayatın gizlilği denen bir şey kalmamış. insanlarda sanki marifetmiş gibi bu ahlaksızlığa destek verip ulu orta yerde afişe etmeye devam ediyorlar. sözde insan haklarına saygılı kesim bunu yapan da yazık gerçekten.
 5. feto terör örgütü yaptı.
 6. ey kadınlar, erinize amazondan paket geliyorsa açmayın, biliniz ki yaptığı herşey vatanın ve milletin bekası içindir. yöneticiliğini rahatlamazsa tam icra edemez...amazon kargolarını erinden habersiz açanların başına neler geldi bilmez misiniz?

  dua ile...

  ek: 15 temmuzda üç buçuk atmamış mıydı bunlar, 23 temmuz itibariyle berat kendini rahatlatmış görünüyor...aradaki bir haftada yemedin içmedin...insan gerçekten hayret ediyor
  mesut
 7. normalde insanların aldığı oyuncaklardan bize ne derim ama bu şahsın babası "bunlar özel değil genel genel" dediği için hakkında yapılan yorumlara sessiz kalıyorum. biraz da kızının seks hayatını incelesin bakalım ne kadar renkliymiş ne kadar genelmiş.

  eşine attığı maili recep amca görünce ne tepki verdi acaba adam düpedüz eve gelince doverim seni demiş. babam cumhurbaşkanı değil ama eve gelince döverim derse biri vururum demez vurur. bir de insan eşine neden mail atar ki açmıyorsa mesaj neden atmıyor zenginler böyle haberleşiyor da ben fakirlikten bilmiyor muyum yoksa dindarlar böyle haberleşiyor da ben dinsiz miyim? benim telefonumda mail bildirimleri bile açık değil kocam seni doverim diye mail atsa haberim olmaz allah korusun.

  bir kaç ay önce başka birinin mailleri ortaya dökülmüştü yanlış hatırlamıyorsam neden bi önlemini almıyor bunlar hayret yani.