1. insanlara rahat batınca ne olacağını gösteren karizmatik lider. milletin a.....(adını) koyuyor. vurduğun gol olsun başkan.
 2. mezopotamya aslanı.
 3. bi gün hatay/samandağlı arkadaşım telefonundaki esad'la olan fotoğrafını gösterip "esad'ı sever misin?" sorusuyla beni zor bırakmıştı.

  enteresan bi şekilde hatay'daki alevi arapların büyük desteği vardır kendisine.

  edit: esad'ta nusayri'ymis,hatay'daki bazı bölgeler gibi.
  eale
 4. yakında uzun adamla barışacak olan kişi. bahane de hazır:
  ''fetö aramızı bozdu. kandırıldık, aldatıldık. kardeşim esad artık hamd olsun beraberiz.''
 5. son yobaz bükücü . adam tek başına bir oraya bir buraya (bkz: madik) atarak ülkesini kalp yiyen, kafa kesen oruspu çocuğu yobazlardan temizledi. gelsin bu ülkede başkan adayı olsun, oy vermezsem namerdim....
  not: emevide namaz kılacak kişilerin cenaze namazını halepte kılmıştır. sira idlipte. go beşar yallah beşar....
 6. 'suriyeli olsam oy verirdim.' dediğim insan.

  iyi babanın (bkz: hafız esad) iyi oğlu.
 7. zaman içinde değişimi;
  kardeşim esad - beşşar esad - esad efendi -- esed -- diktatör esed - katil esed - (yeniden 'esad' olmasına az kaldı)

  görüldüğü gibi uzun adamın işine gelince esad gelmeyince esed olan kişi. bugün çıkan haberlere göre astana’da iran-suriye-türkiye-rusya suriye krizini çözmek için bir araya gelecekmiş.

  suçu atar fetö'nün üstüne olur biter. ''kardeşim esad, kandırıldım. maalesef fetö aramızı bozdu ama hamdolsun artık birlikteyiz.''
  derse sakın sakın şaşırmayın.
 8. aslen kendisi ingilterede göz ihtisası yapmış bir tıp doktorudur...
  buddy
 9. bilmiyorum vurduğu gol olmuş mudur ama sarin gazı (bilmeyenler için; sinir sistemini etkiliyor, felce uğratıyor) ile çocuk öldürmeye bugün de devam etmektedir kendisi.

  kaynak

  internette dolaşan ölü çocukların fotoğrafları gerçekten korkunç. eğer insanlığınızı henüz kaybetmediyseniz, fotoğraflara çok fazla bakmamaya çalışın.

  edit: ölü sayısının 100'ün üzerinde olduğu belirtiliyor. youtube'a konulmuş bir video vardı biraz önce, şimdi kaldırılmış, 3 dakika kadar. denk gelirseniz, izlemeyin.