• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (4.29)
bi küçük eylül meselesi - kerem deren
eylül hayatta istediği her şeye sahip. güzel, neşeli, eğlenceli.geçirdiği kazadan sonra son bir ayını unutana dek. çevresindeki herkes, tüm arkadaşları ve ailesi ona hiçbir sorun olmadığını söylemesine rağmen eylül bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. tamamen bilinçsizce, sadece içgüdülerini dinleyerek bozcaada'ya gitmek zorunda kalır ve orada tesadüf eseri hiç tanımadığı tuhaf bir adamla karşılaşır.bu gizemli yabancı ise kendinden emin bir şekilde eylül'e kendisini hatırlaması gerektiğini, aşık olduğu adam olduğunu söyler.
 1. izlemiş bulundum. çok da güzel değildi. engin akyürek'in oyunculuğuyla zaten sıkıntım var, o adam bence başka bi iş yapmalıydı. farah zeynep de bi tuhaf zaten her filmde güzel oynayamıyor illa kendine uygun olacak.
  abi
 2. sonunda mindfuck yaşatmak istenmiş, fakat filmi izlerken farah zeynep ve engin'in aşk duygusunu yeteri kadar veremedikleri için en ufak bir duygu kırıntısı hissetmediğim film.
 3. bozcaadanın güzelliği dışında hiçbir şey gösteremeyen film. çok zorlama bir aşk hikayesi. televizyonda denk gelip yarısından sonrasını izledim. bozcaadayı özlemekten başka bir şeye yaramadı.
 4. "oo bir ağladım bir ağladım, girişte iyi ki mendil satılıyormuş" denen filmlerde (bkz: babam ve oğlum) etkilenmeyen biri olarak, kız kıza gidip, ilk yarısında dalga geçip sonlarında "gözüme toz kaçtı, silmiyorlar mı yerleri cıkcıkcıkcık" tavrına büründüğüm filmdir. insanın(*:en azından benim) bir şekilde hayatıyla bağdaştırdığı filme tepkisi, film senaryo,oyunculuk vb. olarak pek başarılı olmasa da torpilli oluyor galiba :)

  şarkısının hakkını yememek lazım ama :)
 5. erkek karakterin donanimliligiyla kadın karakterin boşluğu inanılmaz hissedilen film. o erkek karaktere öyle bir kadın karakter yaratıp bir ask hikayesi meydana gelseydi bir nebze daha izlenesi olurdu.

  puanım 4