1. göründüğü kadarıyla faşistlere dert olmuş, buna binaen iyi ve hoş olmuş youser.
 2. cahil ve donanımsız ekipman bilgisi ile beni rahatsız eden , sanırsam kürtçü yazar.
 3. amatör pornoları izledikten sonra duyar kasarak takdirimi kazanmış youser.
 4. sabah akşam 5000 yıllık ulu hırt ırkının kurduğu sözde kekolistan devletindeki bir vilayetimsi olan rojava'nın anayasalarını(anyasadjsakldsaj) ve bölgedeki terör örgütünü öven entariler girerek, ortadoğu'nun abd destekli silahlı ve kürtçü terör örgütünü ve içerisindeki mağara adamlarını destekleyici içerikteki şeyleri sözlüğe döşemesine rağmen, ben twitter'daki bir kürtçünün dışkı ağzını burada ifşa ettiğim için kendi ve kürtçü arkadaşları nezdinde ırkçı ilan edilmişim.

  yahu bi' kere badboy denen kürtçünün bile ben olduğumu sanıp o kürtçünün yazdıklarına inanamayarak ne denli pislik düşüncelerinizin olduğu gerçeğinde buluşuyoruz hepimiz. adamlar kendi düşüncelerini inkar ediyor, kürtçülük içerisinde bile bölünmüşler resmen ajhajjhdajhashjads
  slipo
 5. tüm entrylerini silip gittigini fark ettim bugun. kendisiyle hicbir muhabbetim olmasa da takip ederdim, yazilarini begenerek okurdum. acikcasi uzuldum.

  umarim gitmesinin sebebi üst yorumda görüldügü üzere kendisine edilen hakaretler degildir. zira üç beş kendini bilmeze pabuc birakmak da peş hoş degil biqers.
 6. gitmesiyle üzdü. kalemi sert bir yazardı
 7. ortaokul arkadaşımdır. ortaokulda ne devrimler yapardık biz bu arkadaşla. hep direnirdik çünkü kroniklik genimizde vardı. söylediğimiz, yaptığımız şeyler yanlış olsa da doğruymuş gibi davranırdık. 5000 yıllık kürt tarihini tartışır ve kekolistan, hewalistan, xördanistan hayalleriyle yaşar, orta doğu hakkında tespitler yapardık. irkımızın ne olduğunu anlamışsınızdır. sınıfta kimse elimize su dökemezdi. süper zekaydık olum biz.
  ee kürt milliyetçisi olmak bunu gerektirir.

  not: gelmesiyle sevindirdi. klavyesi bordo. atar tutar.