1. iyi adam, çok kibar. o kadar zorladım ama hep "siz" diyor.
  yok
 2. entryleri ile bizi melankoliden çıkarmayan arkadaş. hadi kendine yapıyosun bize niye yapıyosun! ağla ağla ağla yazık yahu. bulut olsa dayanmaz bak yapma böyle.
 3. başkalarına veya anılarına ya da hayal ve beklentilerine verdiği bitmek bilmez kıymet sebebiyle çektiği acı dinmeyen youser.

  isteğim sert gitmek değil, fakat bir yerde silkelenip kendine gelmeli, şahsen öyle bir konuma düştüğüm nadir anda kendime öfke duyarak, sorun hemen her ne ise (en azından duygusal bağ kaynaklı bir sorun varsa) "beni üzen bu insan için mi üzüldüm" diyor, kendime saygı kalkanlarımı kaldırıp üstümden ölü toprağını atıyorum. başkası benim yerime bunu yapamaz zira.

  bulutun gözyaşı neşeden de olabilir pekala, aksi takdirde bu melankolik kullanıcı adını kınardım.
 4. (#211694) olum sana naptılar, üzülüyom ya. gidelim evini basalım, kaçıralım. aklıma da bişey gelmedi
  yok
 5. (#211694) dert ettiği şeye bak. mevzu bahis konuda materyalist olmasında fayda bulduğum coni. aradığı şeyi, n=(dünya nufusunun yarısı)-1 olmak üzere, n kişiden birinde illaki bulur. olasılık oldukça fazla.

  (bkz: beyefendiye karı gönderelim)

  piçlik yapacaktım ama hadi yine iyisin.
  lets go to search again
 6. iyi çocuk. hem de ne kadar iyi çocuk ama bilemezsiniz. öyle ki ne kadar zorlarsanız zorlayın hep ''siz'' der, çok acı çekmiştir, dünyanın yükü omzundadır, gelen vurmuş, giden vurmuştur garibime, sonuçta dünyada aşk acısı çeken tek insandır kendisi. ama gelin görün ki uğruna ölebilecek kadar sevdiği kızı her fırsatta korkaklıkla itham edip -ki haksızdır diyemem-, ''ben bir ömür boyu senin ikiyüzlülüğünü çekemem'' diyerek ayrılmak isteyen -hem de defalarca kez, ama hepsinde geri döner bir şekilde hakkını yiyemem-, hatta ve hatta yalvar yakar af diledikten sonra yüz bulamadığı vakit ''iyi tamam sen bilirsin. beni rahatsız etme bundan sonra. hayatımda illaki birileri olacak, senin yüzünden bozulsun istemem'' diye 'pışpışlar', karşıdaki kız ''tamam'' der, dünden razıdır zaten artık o saatten sonra ama yine ve yine rahatsız edilen kişi erkek değil de kız olur ne hikmetse. e şimdi bu kız seni bir kere affetsin, iki kere affetsin, üç, beş, yüz kere bile affetsin ama sorarım sizlere, benim öz annem için hiçbir gerekçesi olmadığı halde ''umarım acılar içinde geberir'' temennisinde bulunan bu insanı ben neden affedeyim? yazdığım cümlede hiçbir abartı yoktur. aynen ve aynen bu şekilde bir cümle kurmuştur kendisi. ama tabi ki tüm yaptıkları için olduğu gibi bunun için de bir gerekçesi vardır ki; çok sevmek. o kadar çok sevmek ki bile bile kendinden nefret ettirmek. çocuktaki aşkın büyüklüğüne bakar mısınız aman allahım durun ağlamam geldi. snf snf.

  ee tamam. amacına ulaştın, kendinden soğuttun. daha ne? af mı diliyorsun? bana yaptığın her şeyi affediyorum ama annem için kullandığın o cümleyi asla. dua et ki ailemin haberi yok o kurduğun cümleden ve diğerlerinden. ayrıca ben de arkandan kurduğum çirkin cümleler için özür dilerim.

  intihar meselesine gelince, defalarca ve defalarca kez aynı terhaneyi yaşadım fakat arkadaş hala yaşıyor. e yaşasın da canım ben ölsün istemiyorum ki. ama n'apalım be canısı? biz ayrılalı yedi ay falan olmuş, bitmiş. yalvarayım mı sana intihar etmemen için daha önce defalarca kez yaptığım gibi? hoşuna gider di mi karşıdakinin merhametini suistimal etmek, sana deli gibi ilgi göstermesi, seni sevmediği halde ve senin de bunu bal gibi anlaman sebebiyle her gün mesai saati gibi hiç kaçırmadan ''sen beni sevmiyorsun, ayrılalım, ben intihar edecem'' tarzında cümleler kurduğun için bu kız sen üzülme diye kendi kendini kandırsın dursun di mi? müstehak çünkü bana. yalancıyım evet. sana yalan söylemişim aylarca evet. en büyük yalanı da kendime söylemişim evet. kindarım, evet. merhametsizim, evet. evet ulan evet. kötüyüm ben, pisliğim. rahatladın mı şimdi?

  ayrıca üzülme be olm, sana benden başka kız mı yok dünyada? :)

  ek: ayrıca verdiğim rahatsızlık için sözlük ahalisinden özür dilerim.
 7. sözlükte barınmasını istemediğim canlı türü.


  millet yine tek taraflı hikayeler dinleyip methiyeler düzmüş.

  aprilin yazdıklarını okuyun, sonra örnek alıp çevrenizde bu ve bunun gibi canlıları barındırmamaya dikkat edin. insanın hayat enerjisini çalar, kendilerinden önce sizi öldürür bu tipler.
 8. april may'ın yazdıklarını okudum bak. lan bulut, olum tıpkı benim gibiymişsin :d ben de öyle saplantı filan yapıyorum, rahatsız ediyorum. ama sen bokunu çıkarıyon. gel beraber diğer sözlüklerde kızlara yürüyek
  yok
 9. ne yalan söyleyeyim belliydi bir şey çıkacağı.

  april may'in açıklamalarından yola çıkarsak, duygusal olarak dengesizlik var. belki psikolojiktir durumu belkide hormonsal, belkide hiçbir şeyi yoktur ilgi meraklısıdır? april may daha iyi bilir.

  kusura bakma ama hak etmişsin be tosunum :/