1. sayesinde otobüste 4 kız kaldırmışlığım vardır.
 2. karizması falan yok aksine komik duruyor. bir yere yaslanılmış halde italik duruş favorimdir
 3. var mı lan ciddi öyle bişey, bak kandırmayın '.'
 4. özellikle yazın tüm toplu taşıma araçları leş gibi olunca yaptığım eylemdir. dokunmak istemiyorum ter değen o yerlere :(

  karizması var mıdır yok mudur bilemem. bir kere bir arkadaşım metrodan inince, 'önümde ayakta bekleyen kızı gördün mü tüm yol tutunmadan gitti, vay amk ben olsam karşımdakinin kucağına 5 kez uçardım' demişliği var.

  ama vücut içinde sağlıklı olduğunu düşünüyorum, zira vücudunuzu kasmanız gerekiyor, pilates gibi düşünün, yapabilmek iyidir.
 5. uzunlar denemesin arkadaslar.
 6. şoför ani fren yaptığında görürüm senin karizmanı. hani o demir borular var ya işte onlara tutunun.

  (bkz: huzur akılda)
 7. toplu taşımada tutunma yerleri bana pis gelir genelde. adam hapşırır pat demire tutunur falan. o yüzden zorunda kalmadıkça tutunmadan giderim. karizma falan zerre umrumda olmaz. sabahın 7sinde yeni uyanmış okula gidiyorum ne karizması... ama menisküs zedelenmesine de yol açtığı bir gerçek. dikkat ediniz efendim.
  jimi
 8. vardır böyle bir karizma ama züğürt tesellisi demek daha doğru olur.
  not: daha az sarsilarak yolculuk etmek için ayak baş parmaklarınızı birlestirip v harfi olusturmayi deneyin.
 9. toplu taşıma araçlarında düşmemek için bulduğum her yere koala gibi sarılan biri olduğum için karizmatik bulmadığım hareket.

  havalı görünmek için bunu yaparken ani bir frende ayaklarımın ucuna kapaklanırsanız tutup da kaldırmam valla, hayata sıkı sıkı sarılmışım bi kere ben, tövbeler olsun o eli ordan bırakmam. umrumda olmazsınız. (*:swh)