1. tartışmalarda lake'in yanında yer aldığı için kendisini sevemedim.
 2. yeni bir yazardı. her şeyini silip gidik olmuş.
  üzüldüm, sevmiştim ben kendisini.
  yolu açık olsun ne diyeyim...
 3. sözlük kültüründen bihaber olduğunu düşündüğüm youser.

  ibrahim maalouf’un eserlerini tek tek youreads’e taşımış ama sadece “(bkz: ibrahim maalouf) ” şeklinde bakınızlar vermiştir ve bu tavrı kinayeli bir dille @holybram tarafından eleştirilince hemen youreads başlığına koşup “saçma sapan insanlar var” diye şikâyetlenmiştir .

  insanların bir şeyler paylaşması kimseyi rahatsız falan etmiyor, ama içeriği neredeyse bomboş şeyler paylaşılması rahatsız edebilir, doğal olarak. neymiş, enstrümental parçaymış. ee, olabilir. yine de kendi yorumunu katabilirsin. ama bakınız verip başka tek harf yazmamak nedir? hiç değilse “çok sevdiğim bir ibrahim maalouf parçası” falan yazabilirdi.

  bunu geçtim, şempanzelerin adalet duygusunun insanlarınkine benzer olduğu bulundu başlığını formata alenen aykırı olması sebebiyle eleştirdim diye bana da çatmıştır. ki başlığı açan da sen değilsin, saniyesinde neyin avukatlığı bu? başlığı açan cevap veremiyor mu?

  kendisine bir blog sitesi açmasını öneriyorum, orada istediği gibi at koşturabilir ve üstelik “saçma sapan insanlar”dan da kurtulmuş olur.
 4. sözlük kültüründen bihaber olduğu düşünülen ve youreads başlığına koşup şikayetlenen(?) youser'mış.
  çok değişik insanlar görüyorum buralarda. şikayet edecek olsam, orada "şikayet" butonu var, onu kullanırım. ki hiç kullanmadım. şikayet edin bir sorun varsa diyorum, yok. başlıklarımı engelleyin diyorum, yok. "ben atar yapacağım." var sadece. amaç ne? yaptığı atarla kendisini kanıtladığını düşünüp tatmin olma.
  paylaştıklarımla ilgili yorumlarım çok merak ediliyormuş. sizi mantığa davet ediyorum. paylaştığım enstrümantal parçanın altına "beğendiğim bir ibrahim maalouf parçası" yazdığımda mı sözlük kültüründen haberdar olan bir yuzır gibi hareket etmiş olacağım? komik olmayın.
  bir eleştiriniz varsa, "başlık hatalı olmuş." diye mesaj atabilirsiniz. sizse, "burası milliyet.com.tr mi? yoksa forum sitesi mi? diye sorduğum haber." diye başlayıp aynı şekilde devam eden ileti giriyorsunuz. ve bu rahatsız edici değil öyle mi?
  henüz tatmin olamadıysanız sözlükçe sizi liderimiz, en güçlümüz, en iyi laf sokanımız seçip önünüzde eğilelim. sanırım bu yeterli olur.
  bundan sonra takım elbisemi giyip gireceğim sözlüğe.
  edit : beni eleştiren yuzırın birkaç başlığını paylaşayım da, daha iyi anlatabilmiş olayım derdimi.
  1. kezbanakon
  2. erkekler tuvaletinde krem sürmek
  3. orkid or kid
  yeterli olmuştur sanırım.
 5. çok güzel bir müzik ve şiir zevki olan tatlı insan.
  harika bir radyo yayını yapmakta şu an, şöyle bırakayım.