1. nickini her gördüğümde, huysuz virjinin söylediği katina kantosunu hatırlamama sebep olan yazar.

  katina'nın elinde halısı, ahh silkemez ahh silkemez.
  silkmesini bilmezzzz yavrum canım katinam
  getir silkeyimmmm getir silkeyim.
 2. silkeriz kardeş sıkıntı yapma
 3. ali atay'ın ben de özledim(*:'di galiba) isimli dizide bağırdığı replik.
 4. silkenlerin bol olsun demek istediğim youser.
 5. tanım : çok fena yanlış anlaşılmara yol açan güzide nickim. bugün yine başıma bir iş açtı. aile faciasının kıyısından döndüm.

  bugün annem telefonumu kurcalarken sözlük profilime girmiş ve nickimi görmüş. hemen akabinde bana " lan sen internette biri beni s***sin diye ilan mı veriyon? eş cinselmisin oğlum sen? " dedi. aldı beni bir gülme. durumu açıklayana kadar göbeğim çatladı. en sonunda sevgilim var ya benim dedim [ 7 yıldır yok (bkz: #149530) ] öyle inanır gibi oldu. ama hala içinde bir şüphe var.
 6. içinde gram fesatlık olmayan beni bile fesatlaştırmış nick. sonradan 'l'nin varlığını fark ettim. kendisine de sormuştum 'giriş yaparken hiç 'l' olmadan yazıyor musun?' diye. arada yazıyormuş :)
 7. her fırsatta abaza olduğunu dile getiren youser. dağcılık-tırmanma faaliyetlerinde başarılar dilerim.(bkz: düz duvara tırmanmak)
 8. nickinde sübliminal mesaj var gibi ama çıkaramıyorum bir türlü.

  edit: evet gerçekten varmış. sevgili youser'ın açıklamasına göre "biri beni silkerek uyandırsın şu yalan dünyadan" anlamı taşıyormuş ve matrix'e gönderme varmış.
 9. itiraf et sende yutuyorsun bazen 'l' harfini :) ömrümde etmediğim küfrü sayende ediyor olabilirim. ama merak etme sesli telaffuzda 'bbs' deyip kurtarıyorum ikimizi de. o:)