1. ulaşım aracı olarak ortaya çıkan, günümüzde spor, eğlence gibi amaçlarla da kullanılan güzel alet. mucidine teşekkür etmek lazım ama bu konuda kesin bir bilgi yok. gelişiminde emeği geçen herkese saygılar.
  one
 2. bisiklet müsabakalarını caner eler pek güsel anlatır. doping hadiselerinden sonra bu spora ilgi azaldı mı?
  mutlu
 3. günümüzde binenin kendisini farklı konumlandırdığı, başkaları tarafından farklı algılandığı ancak normalleşerek toplumun her kesimine yayılması gereken ulaşım ve eğlence aracı.
 4. mantıklı şekilde sürülürse istediğiniz her yere hızlı ve güvenli gidebileceğiniz bir taşıttır.
 5. küçük bir ilçede yaşamam sebebiyle uzun yıllar kullandığım, arabaya göre daha hızlı -bizim ilçede geçerli sanırım bu sadece-, daha güvenli, daha sağlıklı ve daha eğlenceli 2 tekerlekli taşıttır.
 6. izmir'i hatırlatır bana.insanlarımıi, yolu ve özgürlüğü.
 7. eurosport sayesinde izlemekten keyif aldığım spor dalı. ne anlarım ne ederim. bir kaç sporcu ve takım dışında bir şey bildiğim de yoktur ama denk gelince kitlenip kalırım. spikerlerin başarısı sanırım. belçika klasiklerini izlemek oldukça keyiflidir

  bir de mor ve ötesi şarkısıdır.
 8. eğer küçük bir yerde okuyorsanız ya da yaşıyorsanız kesinlikle en güzel ulaşım aracıdır.
 9. cok sevdigim bir aractir.canimi cok yakmistir,dizlerim hala yara icinde hatta simdi binsem yine duserim yine canim yanar bilirim ama bizimkisi bir ask hikayesi..
  varda
 10. zamanında pisiklet demişiliğim de vardır bu araç için.zaten bu meret için yapabileceğim tanım kombinasyonları sınırlıdır.sebebiyse onu yaşamayı,hissetmeyi, hakkında konuşmaya her seferinde tercih edişim galiba.içim gidiyor tabiri vardır ya,heh işte öyle bir şey.düşüncesi yeter beni harekete geçirmeye.bu hiç değişmesin istiyorum.