1. şehir içerisinde ulaşım aracı olarak kullanılabilecek alternatiflerden birisi de bisikletler lakin sözlükte pek bahsi geçmemiş.

  ben şöyle güzel bi dağ bisikleti almak istiyorum ama vay efendim kot pantolonla sürülmez vay efendim taytsız olmaz falan. bana değil insan içinde yalnızken tayt giydiremezsin abi yapım bu.

  aydınlatıverin!

  gerekli edit: ben bahsi geçmemiş derken gündelik hayatta ulaşımı bisikletle karşılayan insanların karşılaştığı sorunlar, artılar eksiler şeklinde bir başlık yok diyerek dedim.

  ölüyom desem bu kadar mesaj atmazdınız vicdansızlar :(
  kuz
 2. gezegenin geleceğini kurtaracak olan ulaşım biçimidir.

  başlığı açan arkadaş gibi bisiklet tavsiyesi isteyecekler; kadro boyu vs. ile ilgili aklında soruları olanlar mesaj kutumu kızıllandırabilir.

  bisiklet hayattır!
 3. klasik türkiye problemleri; kadrolar küçük. kaç kere almaya niyetlendim. minimum 58 olmalı, bulabilirsem 64'e kadar yolu var. yurtdışından getirtebiliriz diyip dururlar. ezbere, görmeden, bakmadan alacak olduktan sonra ben de getirtirim. 1 günü gümrükte geçirmeyi göze aldıktan ve gümrüğü ödedikten sonra satıcının verdiği fiyattan en az % 30 ucuz olur üstelik.
 4. zorluğu şansa bağlı bir durumdur. yaşadığınız bölgenin kullandığınız rotanın, iklimine insanlarına, topografik durumuna ve iş yerinizin özelliklerine göre alacağınız haz değişir. yine de denemekte fayda vardır
 5. ulkede bisikletle ulasim bir sekilde yapilir, hayatta kalirsan en buyuk problem bisikleti nereye park edecegindir. henuz bisiklet baglamak icin bir demir koymayi akil edemeyen belediyeler bisiklet yolu yapiyor. nereye koyacagiz gittigimiz yerde bu bisikletleri. iyi guzel bir hareketlilik var bisiklet konusunda bircok belediye halki bisiklet kullanmaya tesvik etmeye basladi ama lafta kaldi.