• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (9.00)
biyeolhan geori - ha yoo
byung-doo, 29 yaşında suç dünyasında kariyer yapmaya çalışan hırslı bir gençtir. kore mafya hiyerarşisinde 5-6 üyeden oluşan bir alt grubun da lideridir aynı zamanda. bir yandan yükselebilmek için uğraşırken diğer yandan da geçim sıkıntısıyla boğuşmaktadır. hasta annesi, eğitimine devam eden kız kardeşi ve serseri kardeşinden oluşan ailesinin yükü de omuzlarındadır.

hiyerarşi içerisinde üstü olan patronu sang-chul'a sadakatini, vefasını ispatlamış olmasına rağmen, sang-chul'un muhtemelen ondaki yükselişi farketmesiyle kıskançlıkla onu gözardı etmesine, ona değer vermemesine ve onu aşağılamasına engel olamamaktadır.
unutulmazfilmler.co'da alıntıdır.
  1. Uzakdoğu filmlerine aşina olan ve sevenler için güzel olacağını düşündüğüm film. Bana soracak olursanız enine boyuna bir başyapıt. Tapıyorum bu filme baş rol oyuncumuzun oyunculuğu mükemmeldir izlemeye doyamazsınız. Gerçekdışı görünen dövüş sahnelerine uzak doğu filmlerinden aşina iseniz bundakilerde gözünüze batmayacaktır ve objektif olarak baktığınızda en iyi sokak dalaşlarının bunda olduğunun farkına varırsınız.

    Bir filmden ne beklerseniz bunda bulacağınızı düşünüyorum. Oyunculuk ortalama üzeri, müzikler mükemmel -dilerseniz izlemeden önce soundtrack'ini açıp bir dinleyin derim.-, kurgu ortalama üzeri, senaryo güzel. Daha ne olsun.

    İzleyecek olan olursa nacizane ricamda şudur filmi beğenmeyip sallayacak olursanız hatrım için oturup sakin kafayla bir ara tekrar izledikten sonra sallayın.

    Bu da burda dursun filmin ana müziği