• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.50)
blindspot
kimliği bilinmeyen bir kadın times meydanında vücuduna yapılmış gizemli dövmelerle birlikte bir çantanın içinde bulunur. her dövme farklı bir macera ve bu gizemi çözme yolunda bir yolculuktur.
 1. güzel gözlüm, kurban olduğum jaimie alexander ımın başrolünde olduğu bir amerikan aksiyon-gizem yapımı. person of interest, the blacklist ve limitless gibi hem ana konunun dizi boyunca ilerlediği hemde her bölümde sadece o bölümlük bir hikayenin olduğu dizilerden çok farkı yok ama örneğini verdiğim dizileri seviyorsanız bu dizide ilginizi çekebilir.
 2. başlangıç fikri ilginç ancak geri kalan her açıdan fazlaca muadili bulunabilen dizi. evde ses olsun, tv hep açık kalsın gibi sebeplerle bu başarıya ulaştığını düşünüyorum.
 3. bu tür yapımları biraz şu şekilde değerlendirmek gerek,

  öncül bir fikre dadanıp hiç bir şekilde geliştirememek ancak ve ancak komplo teorilerinin sığ sularında yüzmek.

  blindspot fringevari bir yapım. başarısız mı, eh bilmiyorum fakat tüm bölümleri izlemiş olsam da ayın sonuna denk gelen bir hafta sonunda işsiz işsiz evde oturmak zorunda kalmış olmamdı nedeni.

  tüketim içi tüketim bu, hiç bir şeye kafa yormanıza gerek yok zira komplo teorileri yalnızca beklentiyle karşılanır. maddi hiç bir şey ifade etmez.