1. bomontinin filtresiz olan birası, buğulu şişeye ve hafif kekremsi tada sahip olan normal bomonti'den içimi daha güzel olan bira.
 2. birada tek tercihim.
  behzat reisinde katkısı var tabi ki.
 3. türkiye'de rahatlıkla bulunabilen en güzel bira dersem kimse ayıplamaz sanırım.
  bozuk
 4. tüm bu yorumlara katılmakla beraber şunu da eklemeliyim ki

  7/24 starbucks'ta takılan kırmızı renkli cabriolet mini cooper s otomobili ve dalgalı sarı saçlı pelinsu birasıdır. behzat ç. yüzünden her pelinsu yabomonti içelieeaaammm der çünkü o popülerdir
 5. biralarin şahıdır. ne tuborgun aci tadi vardir. ne de digerlerinin eksiligi. ilk yudum alindiginda derin bir ohhh cektirir. sonra bir bakarsiniz sisenin dibi görünmüş.
 6. içimi güzel biradır. aklıma ilk gelen biradır.
 7. efes pilsen'in efes unfiltered ile piyasaya sürdüğü iki filtresiz biradan diğeri. efes unfiltered çok tutulmazken bomonti piyasada iyi yer yapmıştır. ayrıca behzat ç.'nin bomonti filtresiz içtiği bir bölüm ben hatırlayamadım.
 8. fazla hafif olması nedeniyle çok tercih etmediğim bira çeşididir. lakin tuborg gold olmayan mekanda sipariş verilebilir.
 9. arkasındaki etikette yazılıdır ancak genelde okumayız ben de çok geç gördüm/öğrendim.

  bomonti filtresizin tam sunmak istediği tadıma ulaşmak için;

  şişe açılmayı mütakip yarısı ya da daha azı bira bardağına dökülür sonra şişe belli bir süre çalkalanır*, kalanı bardağa ilave edilir. denenmeli, afiyet olsun.