1. kalitesi -ve pahalı fiyatları- ile bilinen bose markasının ürettiği bluetooth kablosuz hoparlör.
  kendimce yaptığım uzun araştırmalar sonucu almaya karar verip geçen hafta aldığım, 1 haftadır inanılmaz memnun olduğum hoparlördür ayrıca.
  sizler de benim gibi ince eleyip sık dokuyan, verdiği paraya değsin istiyorsanız gözü kapalı alabileceğiniz bir hoparlördür, çok küçük olmasına rağmen nasıl böyle güçlü ses, güçlü bas verdiğini anlamak hakikaten zor.
  türkiye fiyatı 849-899 lira civarında, ama yurtdışından alırsanız amerika fiyatı 199 dolar, avrupa fiyatı 199 euro. her türlü türkiyeden aşağı yukarı 200 lira daha ucuza alabilirsiniz.

  özelliklerine gelince;
  alıntıdır:
  "Bose SoundLink Mini II, 670 gram ağırlığı ve 18 cm uzunluğunda olduğundan oldukça kompakt tasarımlı ve kolay taşınabilir bir ürün. Yine Bose’un doğal ses ve derin bas kalitesini deneyimleyebileceğiniz SoundLink Mini II sayesinde dilerseniz Siri ile de sohbet edebilir ve sizin için müziğinizi yönetmesini isteyebilirsiniz.
  Speakerphone özelliğiyle telefonunuza gelen çağrıları da yanıtlayabildiğiniz SoundLink II, micro USB bağlantısıyla şarj ediliyor.
  Yerleşik özellikleri sayesinde, telefon görüşmelerinizin sesini net bir şekilde dışarı verebilirsiniz. Ayrıca, sesli komutlar Bluetooth eşleşmesini kolaylaştırır. SoundLink Mini II, herhangi bir güç kaynağına takılı değilken saatlerce çalabilir ve çoğu USB güç kaynağından şarj edilebilir.

  Güçlü basları olan güçlü ses avcunuzun içinde
  Sesli komutlar Bluetooth eşleşmesi yoluyla size karşılık vererek her şeyi kolaylaştırır
  Güç kaynağına takılı değilken, lityum iyon pil ile 10 saate kadar müzik çalma süresi
  Ekstra kolaylık için çoğu USB güç kaynağından şarj edilebilme olanağı
  Birlikte gelen şarj etme yuvası hoparlörünüz için bir yerleşim yeri görevi görür ve kullanılmadığı zamanlarda şarj olmasını sağlar
  Tek parça anodize alüminyum muhafaza zarif ve dayanıklı olacak şekilde üretildi
  Kablosuz ve kompakt olduğu için müziğinizi her yere yanınızda taşıyabilirsiniz

  Teknik Özellikler
  Giriş Türü: 3,5 mm Stereo Jak, USB
  Bağlantılar: Bluetooth
  Hoparlör Yapılandırmaları: Stereo
  Güç Kaynağı: AC, Pil Gücü, USB"

  resmi amerika sayfası