1. bu ne be! troller fazla mesai ye çıkmış herhalde. facebook twitter instagram bilimum bütün sosyal medya hesaplarında gördüğüm bildirimler. sanki biri ülkeye pskolojik deney yapıyor. buyrun tam metin şu şekilde
  !---- spoiler ----!

  bugün gece saat 0.30-3.30 arası cep telefonunuzu yatak odanızda veya bedeninizin yanından uzak utun. dünyaya gelen ışın çok fazla olacakmış. sağlık sorunları yaşamamak için lütfen cep telefonunuzu bugün gece ve aslında her gece yatak odanızdan uzak tutun.
  bu tabletler içinde geçerli. emin olmak için googledan nasa bbc newse bakabilirsiniz. singapur tv yayınlamış cosmopolitan ışınların bu gece dünya çok fazla ışına magruz kalacak diye....paylaşmayın kopyalayıp yapıştırın lütfen. ..

  !---- spoiler ----!
  bu 19 ekim 2016 da gelen mesaj ve 14 kasımda gelen mesaj. aynısı ve ikisinde de bir doğa olayı vardi diye hatirliyorum
  son olarak akpartililer taarruza geçti sosyal medyada bu bir darbe oyunudur diye mesaj atıyorlar.
  edit: adminler başlığı duzenlerse çok makbule geçer.
 2. atatürk'ün neden "hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir" dediğini bir kez daha yüzüme çarpan safsata...
 3. "yahu diyorlar ki ışın yayılacakmış, sen kimsin yauuvv, sevsinler senin ışınını, gerekirse telefonumuzu kapatıp kapatmayacağımızi halkımıza sorarız, siz mi karar vereceksiniz milletimizin telefonu neresine sokacağına" şeklinde yorum girdiğim safsatadır
 4. (bkz: bir cisim yaklaşıyor efendim)

  gülüyoruz mülüyoruz ama ciddiye alıp harekete geçen ve bütün sigortayı çeken çok aile olacak. az önce de abim aradı mitoz 12'den sonra telefonu bırak diye, wtf.
  23:59'a kadar açık tutacağım sonra bütün teknolojiden uzaklaşacağım evet.
 5. bir başlığa bir de ana mesaja bakıyorum yok arkadaş hiçbir şey anlaşılmıyor. bu platforma sözlük denmesinin bir anlamı var aslında, siz fark etmesenizde.

  sosyal medyayı seven yeni nesil bilim adamlarının açıklaması (yersen). mesaj şu şekilde; sosyal medyada hızla yayılan bir paylaşımda bu gece 00:30 - 03:30 saatleri arasında telefon, hücresel cihaz, tablet vb. cihazların kapatılması ısrarla tavsiye edildi. bu gece yoğun bir radyasyon yayılımı olacağı iddia edildi.
 6. ben bilgisayarımın yanında hep kaktüs bulundurduğumdan...bi gidin yahu!
  mesut
 7. "bir bitmediniz amk" diye cevaplayasım var.