1. nick tercihi süper imiş.
 2. kafayı taktığı yazarı seri eksiler fake hesap alır eksiler. itüden tanırım oralardan şutlanmıştı
 3. kör yaşayan bir şahıs.
  insan, hayvan gibi yakıştırmalar yapamayacağım. lakin onlarda onur var. hakaret edemem o canlılara.
  kanıt nedir? nasıl sunulur. bunlardan da bihaber. günümüzün popüler sayılan bir klon sözlüğünde yazılan aslı astarı olmayan, ergen gerisi yazarların yazdıklarına inanıp gelip burada çığırtkanlık yapmakta.

  ister sokak ağzı olsun "ben o ithamları sana tek tek afiyetle yediririm." isterse de edebi bir anlatımla "... kişisi ile ilgili itamlarınızın geçerliliği olmamakla birlikte sadece kulaktan dolma bilgiler olup kahve kültürü denilen konuşmadan ileriye gitmeyecektir. edep ve ahlaksızlık gibi kelimeleri size hatırlatmak isterim." anlatabilirim kendisine.

  çamur at izi kalsın mı? yoksa artık bir örnek olan türk insanı prototipi mi? anlayamadım. ama sırf ses çıkarabildiği için konuşmayı hak ettiğini düşünen kabileden bu da.
 4. an itibariyle saldırdığım youser. pişman değilim.

  tanım2: baran velediyle ittifak yapıp darbeyle dj olmaya çalışan youser. *
 5. küfür yemekten haz alan youser.
 6. komik insanlar tarafından saldırıya uğramıştır. bona arkadaşımdır, evet fakat körü körüne desteklediğim kişi de değildir. intihal, çoklu hesap bir sürü iddia var en azından çoklu hesap olup olmadığı incelensin mac adresi daha düzgün sonuç verir. öyleyse bona'yı kınayalım, değilse iddia sahibini kınayalım elimizden bu kadarı gelir çünkü. intihal ise biraz yapmacık duruyor zira biz burada makale neşretmiyoruz. yazıyoruz sadece bizden önce aynı konuda aynı yazı yazılmış bile olabilir içeriğin birazcık değiştirilmiş olması, aynı konuyu anlatırken farklı cümleler kullanmak benim nazarımda intihal değil olsa olsa özentiliktir.

  sahi, başka dertlerimiz yok mu insanlar? ne derler bilirsiniz, get a life. yeri gelmişken beni epey dehşete düşüren konuyu da burada açmış olayım, yirmi küsür tane adam benim afedersiniz meme yazmaktan vazgeçişimi tartışıyor. içlerinden bir tanesi, hoş içlerinde değil sahici bir temennide bulunmuş öyle sevindirdi ki beni milletin gözüne sokarak değil mesaj yolu ile işte bu benim geçen sene martta dahil olduğum youreads sakini sözlüğün son haline bakıyorum da nasıl bir ortam haline geldi lan burası cidden anlayamıyorum.
 7. premier lig maçları için başlık açan, emek veren ve güzel tespitleri olan yazar.
 8. müzik zevki gelişmekte olan yazar.
  o da benim gibi radiohead'i aşarsa sağlam sohbet döner aramızda.
  bak sıkı bir rh fanı olarak diyorum bunu.
 9. cana yakın bir suser'di. buluşup kahve içip motorlardan bahsedecektik halbuki..
 10. bok vardı gittin.
  oğlum ben atışırım falan ama daha bu sözlükte ölümüne nefret ettiğim bir güruh göremedim.
  niye gittin lan allahsız?