1. türkiyede vicdanı hür insanlar, artın ulkenin bitap halini görmemezlikten gelemiyorlar.malum ve lain şahıs gibi oligarklara karşı acil eylem planı artık hazırlanmalı hiç değilse gelecek kuşaklara tahribi az bi ülke bırakmak için savaşılmalıdır.orwellin karabasanı gibi bir ülkede yaşamak bizim hakkımız değil. vicdani hur insanlar
    artık sağlam bir diş gostermenin vakti geldi....

    öyle alıntı çalıntı vs .dir ;)
  2. "gelin, büyük birader'i durduralım" diye ortaya çıkan ilk kişinin suratına "hasta mısın nesin arkadaşım, antin kuntin konuşma o işler öyle olmuyor" denip lider olmak isteyen şahıs bozulup geri gönderileceği için ortaya çıkması zor olan güçtür.

    çünkü o nitelikte insan göremiyorum. gerçekten bazı değerlere sahip olup, onları koruyarak yaşamaya çalışan, hayatında bir tutarlılık gözeten, zeki ve çalışkan, kendine ve etrafına saygılı hiç kimse yok. herkes ya dandik bir ideolojiye kapağı atıp ona yapışıyor, ya da ideolojisi bile yok. (yani her devrin adamı) kendine inanmayana kimse inanmaz, kendine inanana da bakarlar "kendisi ne ki neye inanıyor" diye. iki aşamadan birden geçenini görmedim daha.
  3. "kürt sorunu savaşla değil müzakere ile çözülür" diyen insanların çoğalması big bradırı az daha yerinden ediyordu da; kendileri son anda bunun farkına vardı, tüm güç tornistan gidiyor.

    kardeşlerim! her iki taraftan savaş çığırtkanlarına kulakları tıkayıp tırnak içindeki cümleyi tekrarlamak, emin olun ki dünyayı daha iyi bir yer yapacaktır. daha kötü bir yer yapmayacağı kesin!