1. garip bir yerdir. her türden insan bulabilirsiniz. l karnitin ve toza abanıp lazer epilasyon yaptıran erkekler çıplak dolaşır genelde. 3-4 tane basketbol sahası var, baya sağlam maçlar dönebiliyor.
 2. hafta sonu çocukları alıp gitmelik, denize girmelik yer. arkdaşlarla biraları kapıp gitmelik yer. zaten güne erken başlayan yaşlıların yürüyerek kafa dinleyeceği yer. sahilde çay içmelik yer. koşmak isteyenlerin koşabileceği, bisiklet sürmek isteyenlerin bisiklet sürebileceği yer.
 3. geceleri de ayrı bir güzel olan, rahatlığıyle, özgürlüğüyle, kimsenin kimseye karışmamasıyla, genel olarak düzgün insanların takıldığı, türkiye'yi aşmış bir yerdir.
 4. istanbul'da kurtarılmış bölgelerden biri.
  god
 5. istanbuldaki en iyi bisiklet yolunun olduğu yer. üstelik insanların geneli de bisiklet yoluna girmiyor. işte muasır medeniyetler seviyesi!
 6. yıllardır yazları ciddi tasarruf yapmamı sağlar. bilindiği gibi istanbul'un muhtelif mekanlarında ortalama yerli üretim bira * 10 ila 15 tl arası iken migros'ta ya da yolun karşısındaki tekelde 5,5 tl. ayrıca açık havada, çimlerin üzerinde, adalara karşı dostlarla sohbet paha biçilemez.

  meşhur gezici tekel * sabaha kadar ayağınıza getirir ne isterseniz. * * rastlamazsanız telefon edersiniz, bulur sizi. mobil posu falan tam teşekküllü. tekeli var sanırım abinin. tabi fiyat farkını koyar üstüne.

  arada bayılan kilolu hanım kızımız, üstü çıplak sakallı patenci abimiz * gibi daha bir sürü simgeleşmiş karakterleri barındırır.
  one
 7. kalabalık oluyor, yoğunluk artınca nefes alınmıyor, bir yerden sonra tadı kaçıyor. beylikdüzü'nden kalkıp gelenler var. gelecek tabii, madem kıyılar plajlar halkın.*
  mutlu
 8. yaz aylarının en güzel yanlarından, haftasonlarımızı güzel kılan yer, geçen yıl portatif masa sandalye seti almıştım, bu yıl da müzik işini ve portatif soğutucu olayını halledip tatil günlerimin çoğunluğunu geçirmek niyetindeyim.
 9. ibb nin yeni gelir kapısı ! sahile girişe bir turnike koyuldu. ve giriş ücretli oldu. ama büyük kolaylık var istanbul kartla da ödeyebiliyorsunuz (!) giriş ücreti 17 lira.

  çok hukuk bilgim yok ancak okuduğumdan anladığım kadarıyla; kıyı kanununa göre kıyıların halka kapatılması yasak.

  kadıköy kent dayanışması bu duruma karşı çıkıyor. 4 temmuz cumartesi * günü protesto yürüyüşü düzenlenecek.

  caddebostansahilihepimizin
 10. 3 yıl evvel ilk gördüğümde türkiyenin en güzel yerlerinden biri derken dün itibariyle seyyar satıcı terörüne rant uğruna 3 yılda hergün gözümün önünde ne hale geldiğine tanık olduğum yerdir. ben burada kadının kafasına bira şişesiyle vurdular diye polislik oldum geçen yıl,tutamadım kendimi müdahale ettim. giderek çığrından çıkan girişine resmen güvenlik güçleri dikilmesi gereken yer. koskoca devlet gaylerin peşinden koşuyor, gücü resmen mazluma yetiyor. 3 kürt satıcıyla baş edemiyor.
  cakal