1. kendisiyle zikir çektiğin bi şeyi ordan oraya fırlatmak zaten hiç etik değil. saygısızlıktan başka bi hareket olmazdı görev denilen o işi yapması.

  bakın günahtır demiyorum. ama saygı duymak usuldür.
 2. tespih olmasın o?

  camide kolonun yanında saf tutan adamın görevini yerine getirmemesi konusu var bir de;
  kubbeyi kaldıramaz.
 3. yanlıştır. takım çalışmalarında takım üyelerinin hem kendilerinin hem de mevcut sistemin iyiliği için en doğru hamleyi yapmaları ve fedakarlıkta bulunmaları gerekir.
  kuz
 4. görevini aşk içinde yapan birisinin edasıyla kafanıza tespih fırlatmasından iyidir bence
 5. o tesbih demetinin yanına herkes oturamaz. bu yetki doğuştan gelir.
 6. camideki mümin grubunda kısa süreli kriz oluşur. tespihe ulaşamayan kişiler elinin yardımı ile ibadetlerine devam ederler.
 7. bu akşam bu görev benim. bu görevi ben seçmedim, görev beni seçti. namaz boyunca rahatsız etmemesi ve namazımı huşu içinde eda edebilmek adına çantamı çıkarıp duvara dayayabilmek için duvar dibine yerleştim. arkadaşımla akşam namazımızı kılıp teravihi beklerken bir baktım ki tesbihler benim yanımda. görevime arkadaşıma tesbih vererek başladım. aksatmayacağım inşallah ve allah'ın izniyle bu görevden alnım ak, başım dik olarak çıkacağım alimallah.

  bu tarafa bakan insanlara daha onlar istemeden çıkarıp bir tane veriyorum hemen.

  neyse şimdi biraz tesbih çekip dua edeceğim.

  ekleme: sakal-ı şerif geldi. camiyi ben seçmiştim. arkadaşım mübarek adamsın extracts dedi. ilk sakalı şerif görüşümüz olmayacak ama bu camide olduğunu bilmiyorduk. işte bunu hiç beklemiyorduk.

  ekleme-2: akşam, yatsı, teravih, şükür namazı vs derken ancak eve geldim. halı saha maçında bu kadar yorulmuyorum. bu kadar namaz kıldık kılmasına da camide işidir tipli bir adam vardı, inşallah namazlarımız sakata gelmemiştir. neyse akşam namazında yoktu sakata geldiysede en azından onu kurtardık. en bombası da tüm bu namazlar boyunca üzerimde chris kyle frog foundation tişörtü vardı.