1. tempo iletişimin yöneticisi. zengin. "beyefendi" kategorisinde. (bkz: alokontor.com)

  galatasaray'da yönetim kurulu üyeliğine aday falan olmuş.

  değirmenin suyu nerden geliyor?

  "alokontör çağrı merkezi, vodafone aboneleri tarafından en çok tercih edilen alternatif cep lira yükleme kanalıdır ve yıllık 1.500.000 adedin üzerinde satış işlemi gerçekleştirmektedir."

  peki nasıl oluyor? kılıfına uydurulmuş, vatandaş kontör almak için vodafone arıyor, onlar bunlara paslıyor, bunlar da kontör almak isteyene laf arasında "sessizce" 2 yılık üyelik yaparak sınırsız kontör yükleme hakkı elde edeceksiniz ve hesabınıza 20 tl kontör yüklenecek onaylıyor musunuz? şeklinde 20 tl kontörün yanında 120 tl de sanal hizmet satışı yapıyor, sahtekarca, çünkü verilen onay 20 tl'lik kontör için verilen onay. diğerini araya kaynatıyorlar, kandırıyorlar yani. onay verdirmiş oluyorlar hukuki olarak zemini hazırlanıyor. ama kurtarmaz, yani korunmasalar kurtarmaz.

  sonrası zaten sistemin işleyişini anlatıyor. iptal etmek istersin olmaz, onay verdin ödeyeceksin iki yıl boyunca. bankayı ararsın biz bir şey yapamayız der. tüketici haklarına yazarsın kem küm.

  sonra da işte cemal beyler türer, piyasada gezer bunlar, bunların çocukları olur doğuştan zengin. garibanın sırtından emeğinden tırtıklaya tırtıklaya yürürler. devlet dur demez, halk bilmez, gündemde isimleri bile geçmez, kimse bunların adını anmaz, izini bilmez. meşhur ekşi sözlük'te isimleri bile bulunmaz. ne bir eylem düzenlenir, ne bir dava açılır.

  beni de az kalsın dolandırıyorlardı. kardeşime kontör yüklerken son anda onay aşamasında noluyor yahu deyip onay vermedim ve 3 dakika boyunca boş boş bekledim, onay vermedim diye yetkili ısrarla tekrar bağlanmadı. bağlanınca da azarlar gibi onay vermemişsiniz! falan dedi. sonra miktorofonu ben aldım elime tabi.

  firmasını her yere şikayet ediyorum şu anda. adını da yazalım da olur ya bakarlar google'da çıkar falan. iyi olur. bilgilensin insanlar.
  abi