1. zülfiyare dokunan yorumlarını silen youser. dün "türkiye'de Kürt olmak" isimli başlığa yazdığı "Nazi almanyası'nda Yahudi olmaktan bile kötüdür." yazmıştı. şimdi o yorum silinmiş.

  edit: merc ekran görüntüsü almış. kendisine teşekür ederim.

  http://i.hizliresim.com/0DP9JR.jpg
 2. kendisi bir yarasadır.
 3. zaten az sayıda ''kaliteli'' youser barındıran ve platformun hürriyet kelebek ekine çevrilmesinden dolayı, dönüş tarihi belli olmayan uzun bir tatile çıkacaktır.

  bir sene öncesinde ekşi sözlük direnişinde ''kaliteli kültür ortamı'' olarak nitelendirilen ancak şu günlerde magazin bültenlerinden farksız girdiler girilmesi, buraya hiç yakışmadı.

  önce yazarlar terk etti, sonra başlıkların içleri boşaldı. meydan kim ne yapmışçılara kaldı. bunun en büyük sorumlusu, bunu yapanlar değil, burada kültür ve bilim olarak girdi girmeyen biz kullanıcılarız. eğer bizler suskunluğumuzu korumaya devam edip, bu platformu geliştirmek adına uğraşmazsak, her neresi olursa olsun orada bir ilerleme olmayacaktır.
  bomboş muhabbetler, kayda değmeyen girdiler, sırf yorum yapılmak için yapılmış girdileri ve daha niceleri..

  buraya ilk geldiğimde beklentilerim çok büyüktü, gerçekten ''insanların değil fikirlerin çarpıştığı'' bir ortam olarak benimsemiştim. artık umudum bile kalmadı. girdiler okunmaz, oylanmaz, cevaplanmaz oldu. hatta öğrenme amaçlı literatür tanımları bile girilmiyor artık.
  neyse..
  bu platforma katkıda bulunmaya uğraşan herkese selam olsun..
  daha güzel günlerde görüşmek üzere..