1. Milyonluk telefon vurgunuyla ortaya çıkan gerçek. Ayrıca bu faturalar incelendiğinde ilk 5 sıraya chp'li vekiller ambargo koymuş. Sen daha hükümete geçmeden milletin parasını hortumla sonra sana oy vermeyince oldukça elitist bir şekilde bu halkla bidon kafalı, göbek kaşıyan adam diye dalga geç. İşin ilginç yanı bu partinin başkanı da bu durum için sadece "etik değil" diyerek geçiştiriyor.
    kaynak
  2. ülkenin "aydın" kesimini temsil edenlerin "bile" ne kadar çığırından çıktığının göstergesidir. ilk midir? hayır. bakınız meclis oturumlarına, bakınız yaşanan kavgalara ve çocuksu laf dalaşmalarına. bu işin chp'si, akp'si, mhp'si, hdp'si kalmadı artık. kayıtsız şartsız bize ait olan egemenliği koruyamayan, korumayan, köy kahvesi tadında siyaset yapan bir meclis var artık.

    kusura bakma türkiyem ırmağının akışına ölemiyorum.
  3. sadece chp değil, barzoluk yapmaktan başka bi halta yaramayan bi komünün aldığı maaş haddinden fazlayken bir de milyonları bulan keyfi harcamaları halkı eşşek yerine koymaktan başka bir şey değil, salak görgüsüzler bir de son derece yüzsüzlükle "etik değil, o zaman sınır koysaydınız" gibi laflarla geçiştirmeye çalışıyorlar, devletin malı deniz yemeyen domuz tabi..