1. radiohead'in yeni albümünün tanıtılmasını amaçlayan etkinliklerden biri sırasında, yobazların ramazanda içki içilmesine tahammül edemeyip orada ki insanları tartaklamasının ve islamı kurtarmasının ardından, mekanın sahibi haydar tekin'in kiracı seogu lee'yi mekandan çıkarması olayı.

  plakçı kapanırken adam aglamış ulan. naif insanları yok etmek, parçalamak isteyen insanların ülkesindeyiz. çünkü "burası bizim degil, bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi."

  haberde geçen ayrıntılardan biri, soruşturma sırasında hala herhangi bir gözaltı olayının olmaması. bu olay yeterince ses getirmezse bir çok şey gibi hepsi hasır altı edilecek. ya da daha kötüsü, saldırıya ugrayanlar para cezasına çarptırılacak bu şerefsizlerin "hassasiyetlerine" dokundukları gerekçesiyle.
  çünkü burası türkiye sevgili arkadaşlar.

  kaynak
 2. en son takip ettiğim kadarıyla mekan kapatılmıyor.
 3. "dayak yiyen plakci koreli cikti" diye haber yapmislar..

  ohh nasil icim rahatladiiii!!!! aman koreliymis..tepki göstermeye gerek yokmus gibi baslikla sunmuslar haberi..

  o koreli orada kalacak..o dükkan olmazsa baska dükkanda kalacak..o kardesimiz aglamayacak..kardesimize el kalkamayacak..

  koreli cikti ne demek yaa!!!!
 4. sahibi doğru olanı yapmıştır.kimse dükkanının zarar görmesini istemez.yarın öbür gün oradakileri yakarlarsa dükkanın hali ne olacak hiç düşündünüz mü ?
 5. tecavüzcünün değil, tecavüze uğrayanın namussuz sayıldığı topraklarda olan olay
 6. 2002 dünya kupası'nda 3.maçından sonraki anıları hatırlayanlar vardır muhtemelen. el ele tüm tribünlere gidilip birlik beraberlik içinde güzel görüntüler vardı.

  bakın 2002 diyorum dikkat edin, ülkenin başına ne geldiyse bu seneden sonra geldi ve gelmeye devam ediyor, dünyada bizi ender seven ülkelerden biri olan koreli bir vatandaşın dükkanının kapanmasına vesile olduk. içimden cidden ne küfürler etmek geliyor, yeter cidden artık.. bu ülkede aklı selim olmak imkansız artık; yanıp bitsekte kurtulsak başka türlü geçilmiyor.

  bu konuyla ilgili yapılabilecek bir yardım varsa elimden geleni yapmaya hazırım.

  çok üzüldüm inanın..