1. hala çizgi film izliyorum. hele küçük çocukla izlendiğinde kavga çıkıyor. çünkü eski çizgi filmleri bilmediğinden onları izlemek istemiyor. şu son model abuk subukları izlemek istiyor.

  şu an prenses sofia izliyoruz mesela. çok uykunu getirdi. yok ki bir tom ve jerry, jetgiller izleyelim.
 2. acme ürünleriyle üretken ve yaratıcı projeler yapan emekçi coyote ugly'nin sırf hızlı koşabilme yetisine sahibi olduğu için üstten bakan, alaycı road runner'ı bir gün yakalayabileceği umudunu taşımaktır.
 3. evdeyken (şuan öğrenciyim, evden uzaktayım..), çok miskin olduğum bir günse eğer, geçiyorum televizyonun karşısına ve cartoon network, disney channel, minika go ve şuan adını hatırlamadığım bir kanal arasında gidip geliyorum sürekli.
  eve misafir geliyor, beni salonda o halde buluyorlar ama kanal değiştirmiyorum, izlemeye aynen devam* büyük ihtimalle içinden ''eşşek kadar adam, napıyor yav bu alla alla'' diye geçiriyordur.

  2 sene öncesine kadar yazın arkadaşlarla hep dörtten sonra buluşurdum. en sonunda sebebini sordular. ''regular show bi 12'de bi de 3'te. hep farklı bölümleri veriyolar, ben de onu bekliyorum'' demişliğim vardır*
 4. bazen yeğenle yapılan etkinliktir.

  bir youser da değinmiş ben de aynısını gördüm. bu zamanın çocukları eski zaman çizgi filmlerine pek ilgi duymuyor. "bu ne" diyor beğenmiyor.
  zamane çocukları işte olsun. yeter ki öğretici çizgiler izlesinler de gerisi önemli değil.
  ramel
 5. sunay akın'ın hayal kahramanları kitabını okuduktan sonra daha farklı bir anlam kazanan eylem.
  red kit'in yabancı ülkelerde lucky luke olarak tanınırken bizim ülkemizde neden red kit olduğu,
  gölgesini vurmak için ettiği ateşin einstein'in ışık hızından daha hızlı nesne yoktur teorisiyle alakası,
  çizgi film boyunca bir sürü silah patlarken hiç kimsenin silahla ölmemesi
  rin tin tin'in aslında başlı başına bir dizi karakteri olması,
  zamanın abd'sinde demir yolları, kızıl derililer ve soygunların nasıl bir sorun teşkil ettiği gibi konular hakkında düşündürmesi bile çizgi film izlemenin sadece çocuklara hitap eden bir eylem olmaktan kurtarmaya yeter.
 6. ailemin çalışması sebebiyle ilkokulda kahvaltıları evde tek yapardım. çizgi film çok izlemez, sadece kahvaltı yaparken açardım.
  alışkanlık olmuş olacak ki halen de öyle, sünger bob açıyorum. on dakika da olsa kahvaltı bitene kadar izlettiriyor kendini
 7. konu olarak yetişkinlere hitap eden cizgi filmler gayet güzel ve izlenesi.

  özellikle regular show

  bu aralar cartoon network de türkçe yeni bölümleri var.

  seninde anneler günün kutlu olsun,

  kas adam ın annesi ♡
  dkare
 8. izlediğim çizgi filmler hakkında saatlerce konuşabilmek için bir çok küçük arkadaş edinmiştim.
  şimdi de onlar için izliyorum.
 9. bugs bunny serisini bir bulabilsem belki de her gun yapacagim eylem.
  2. favorim olarak pembe panter, yemek yerken gayet guzel gidiyor.
 10. yabancı çizgi filmler için konuşmak gerekirse, ilerleyen yaşlarda çizgi filmin yabancı dilini öğrendiyseniz eğer karakterlerin, eşyaların, şehir vb şeylerin tanımlarını anlayacağınızdan daha değişik bir tat ile izlenir. küçükken mik mik ses çıkarıp koşan kuş iken çizgi filmin dilini bildiğinizde o artık yol koşucu'dur. sürekli yollarda çakaldan kaçtığı için bu isim verilmiştir. bu mantıkla he-man'e de erkek adam ya da adam'ın dibi diyebiliriz.
  igor