• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (0.00)
clementi - sinan ozan özel
"bir kolunu havaya kaldırmış, boş olmadığını iddia ettiği kalıntılar arasında gezdiriyordu avucunu. oysa ki meraklı, büyülenmiş suratının büyük bir yalan olduğunu kendisi de biliyordu. bilgi, bilgi idi. üzerine oturup düşünebilecek kadar ucuz bir hayat yaşamıyordu veya kendisinden sonra bunları okuma materyali haline getirebilecek gençler olmayacaktı. sanki yazıp çizmeye çok merakı varmış gibi. fakat hayır; tek derdi, çok uzağında olmayan bir uçak enkazının dibinde, birbirlerine bağırarak kavga etmekte olan iki adet figürdü. açıkçası, işin işkenceye uzanan tek yanı varsa, o da bu kavganın detaylarını öğrenebilmek için onları duymasına gerek olmamasıydı."

acımasız, yalnız ve geniş bir evreni bir ömürlük pencereden anlatan clementi, bilim kurgu ve fantastik temellerin üzerinde psikoloji ve gerilim öğelerini işlemektedir.
 1. aynı zamanda creative director'lüğümüzü yapan ve şimdilik denizler ötesine kaçmış diğer yazarımızın fantastik romanını bu sene sonuna doğru yayına ve oyunlarımıza altyapı olarak hazırlamaya devam ederken bir yandan hala smashwords'te "biçtiğin fiyata" satılan, bedavaya edinilebilecek bilim kurgu romanı. - bir vakit manga'laşması mümkün olan. hani hani.

  eğer her şey planladığımız gibi giderse, yazar ve çizerlerimizden yeni çalışmalar, kitaplar, çizgi romanlar, çeşitli heykelcikler ve esas işimiz olan bilgisayar oyunlarını görebileceksiniz önümüzdeki yıllar dahilinde. - hatta planlarımız arasında gelecek bir vakit tabletop setler bile mevcut. fakat şu an için üzerinde çalıştığımız evreni geliştirmek ile uğraşıyoruz.

  https://www.smashwords.com/books/view/643484

  Kobo'dan almak isteyen varsa bağlantı aşağıdaki gibidir. ki not düşeyim buradan para kazanan kimse yok. Smashwords'ten .epub olarak indirmek daha mantıklı şayet e-okuyucu kullanıyorsanız.

  https://store.kobobooks.com/tr-tr/ebook/clementi-2