1. bence pepsinin yanında adı bile okunmaması gereken ürün. içinde doğru düzgün şeker yok, gazı desen 2 dakikada kaçıyor. tadı da bir değişik.

  yıllarca çeşitli spekülasyonlara maruz kalsa da hala çokça tüketiliyor. yok israil malıymış da yok böcek ezip yapıyorlarmış da bir şeyler... kaynak facebook

  bir de bunun yan ürünleri var ki onları da hiç beğenmem (bkz: fanta) (bkz: damla su)
 2. bu ara geri döndüğüm eski alışkanlığım -alkolün yerine koyacak bir şeye ihtiyacım vardı-
  şu an kahvaltıdan önce kola içiyorum
  merhaba, ülser!
  hep birlikte mide delmeye adım adım...
  yalnız bu son kahvaltı öncesi
  bundan sonra sonraya saklayacağım
 3. neden reklamlara bütçe ayırmaya hala devam ettiğini anlayamadığım devasa şirket. biz içiyoruz zaten.
 4. bu sıralar hararet gidermek için tercih edilen içecek. önceden sıklıkla dürüm ayran yapan kişi artık dürüm kola ikilisini kullanıyor.
 5. şişeleri victorian dönemine ait kadın elbiselerinin şekline göre tasarlanmıştır.
  dreng
 6. rakı zevkimi öldürmüş içecektir.balığın yanında etin yanında rakı iyi gidiyor evet ama bu cola da bir şey var cola içtiğim zaman rakı falan aramıyorum balığın yanında, arkadaş muhabbeti olduğunda da yanına bir sigara çakıyorum yetiyor bana.daha zararlı olsa da bu aralar iyi sardı beni bu lanet şey.
 7. şuan dünyanın en değerli 3. markasıdır (1.apple, 2.google)
  şuan dünyanın en değerli ''gıda'' markasıdır (2.mc donalds, 3.pepsi)
 8. fanta içerek protesto ettiğim israil markası.
 9. alırken üretim tarihine bakıp en geç bir iki hafta önce üretilenlerini aldığım asitli içecek markası. bunu yapmamın sebebi de harikulade bir asit değeri ve şeker dengesinin olması. her ne kadar tadı güzel de olsa çok tüketilmesi sonucunda göbek yapar.

  bir içecek devi olmasına rağmen reklam yapmasının nedenini de şöyle açıklayabiliriz sanıyorum. biz gördüğümüz, tanıdığımız kadarı ile coca-cola'yı tercih edebiliriz lakin her an aklımızda değildir ve her an alma ihtiyacı duymayız. reklamlar sayesinde coca-cola içmek için bir istek oluşur ve markete gittiğimizde gözümüze iliştiğinde alma gereği hissederiz.