1. sporun hemen her dalı için ürünleri performans/fiyat oranı yüksek şekilde satan, fransa menşeili mağazalar zinciri.
  2. uzun bir süredir günlük kullanım ayakkabılarımı buradan alıyorum hem ucuz hem kaliteli.
  3. yıllar önce ata biniyordum o zamanlar binicilik malzemeleri çok pahalıydı hatta eskiyen kısa kamçı ve mahmuz kemerinin yerine yenisini kendim yapmıştım. şimdi decathlon'daki fiyatları gördükçe yeniden ata binesim var. öff ulan öff.. sahibinden lipitan veya safkan arap atı aranıyor :)
  4. sporun bim'idir.

    kendi üretimi olan bisikletleri gayet güzel ve muadillerine göre çok ucuzdur.
  5. spor ile ilgili neredeyse her şey var. eskrim ile ilgili yok ama. girip bir iki saat takılırım içinde. kamp çadırına girerim, bisiklet sürerim, arkadaşlara top atarım. dalgıç kıyafetine dokunup bunları neyden yapıyorlar yahu diye şaşırırım. kramponlara bakıp adidas gibi aynı derim. aslında bu thişörtler alınır derim. sonra kasa önünden su alıp çıkarım.
  6. insanları spora teşvik etmeye çalışan ve bunu fiyatlarına da yansıtan, teşvik etmese de ürününü aldıran fransız kökenli bir spor mağazaları zinciridir. özelliklle kampçılar için quechua markalsını da bünyesinde bulunduran bu şirketin ürünleri hem kullanışlı hem de uygundur.
  7. içindeki kalabalığa bakınca "vay arkadaş, bir ben spor yapmıyorum herhalde" diye düşünülebilecek, spor malzemeleri satan mağaza. açıkta duran aletleri-özellikle pedallı olanları- denemek eğlencelidir :)
  8. türkiyedeki oxello patenlerin satıldığı tek yer heralde. 38i hiç bi zaman bulunmuyor.