• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (8.00)
Yazar john hart
deja vu - john hart
bir anın gerçekliğine inanıp kimseye anlatamadığınız oldu mu?

“hapishaneler umutsuzluk kokarmış! bence hapishane koksa koksa korku kokar: gardiyan korkusu, dövülme veya grup tecavüzüne uğrama korkusu, bir zamanlar sizi sevmiş ama artık sevmeyebilecek olan kişiler tarafından unutulma korkusu. ama en çok, zaman ve zihnin kuytu köşelerine sinen karanlık düşüncelerin korkusu. zaman doldurmak, derler – ne komik. bana kalırsa, zaman sizi doldurur.”

work bir yandan babasının cinayetiyle ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışırken, diğer yandan barbara ile zoraki evliliği, gizemli sevgilisi ile mutsuz kaçamağı ve duygusal bir travma yaşamış olan kızkardeşi jean arasında gidip gelmektedir. bu arada güzel ve zeki bir dedektif olan mills, aleyinde ne kadar delil varsa toplayıp onu babasının katili ilan eder ve köşeye sıkıştırmaya çalışır. work gerçeklerin peşinden gittikçe eski yaralar kanayacak ve geçmişte aldığı kararlarının sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.
 1. şuan okuduğum kitap.

  ayrıca okuduğum ilk polisiye roman olacak. polisiye okumadım diyince millet genelde deja vu okuyarak başlamalısın diyordu, başladım bakalım türünü sevebilecek miyim..
 2. ters köşeeeeeeeeeeee.

  hiç beklemiyordum sondaki katili. vay anasını sayın seyirciler o.o

  okuyun, okutturun güzel bi polisiye roman.