• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.00)
deli yürek
yusuf askerliğini bitirdikten sonra yaşadğı mahalleye geri döner ve ailesi onu sevinçle karşılar. araba tamircisinde çalışan yusuf'un dükkanına bir gün zengin bir ailenin kızı olan feraye, hasarlı arabasını bırakmak için gelir. yusuf, tamir olduktan sonra arabayı feraye'nin evine bırakmaya gider ve karşılaştığı zenglikten etkilenir.

mahallelerine sık uğrayan mafya ağası kara hamit'i yeni ve zengin bir hayata başlaması için bir fırsat olarak gören yusuf, tam mafya babası ile konuşmaya gittiğinde kara hamit için kurulan bir pusunun ortasında kalır...
 1. hayydarinnaaa riinna riinna rinanaaaayy
  hayydarinnaaa riinna riinna rinanaaaayy
  varlığıııın yakıyoooorrr...

  daha fazlasına gerek yok herhalde. şimdi kuşçuya gidip bir de çay içtik miydi tamamdır. ciddiyim.
 2. (bkz: beyinde gereksiz yer kaplayan şeyler)
  yeryüzü almıyor bedenimi göklere sığamıyorum sessizce durup usulca sokulmak varken tut kendimi yüreğim diyorum sözlerinde sahip şarkısı
  avukat ayşegül rolünde ebru cündebeyoğlu oynaması zeynep rolünde zeynep tokuş
  kuşcu
  yusuf miroğlu kuralları(gazozuna bile olsa kumar oynamayaksın)
  ağabey bozo gibi karakterler

  çocukluğumda bunları izleten aileme saygılar
 3. yönetmeni osman sınav'dır. senaristleri: ömer lütfi mete, raci şaşmaz, bahadır özdener, onur ünlü, güliz kucur
  gizlisi saklısı olmayan kabadayı dizisidir. osman sınavın kurtlar vadisini severim ama yusuf miroğlu gizlisiz, saklısız, yalansız, gönlü sevdalı mahallenin kabadayısıdır. meydana çıkışı mahallenin delikanlısı olarak olur, mafyaya bi şekilde bulaşır ve gerisi uzun hikaye.
  kuşçu gibi kendisine has ve kaliteli bir tipleme daha gelmemiştir tvlere belirtmeden geçemeyeceğim. kurtlar vadisi bu dizi bittikten sonra aynı yönetmen ve senarist ekibin bir kısmı ile başlamıştır.