1. satış rekorları kıran mucizevi(!) ürün. buna para veren dengeliler nerede acaba? yoksa artık dengeye ihtiyaçları kalmadı mı?
  2. Bir ara çok popüler bir üründü. Sonra azalarak bitti. İşe de yaramıyormuş zaten. Saçma da bir şeydi. Hiç denemedim açıkçası. Şu an satılan stres çarkları gibi popülerdi resmen eskiden.

    Aklına nereden geldi derseniz, ne yaptığına hiçbir şekilde mana veremediğim bir arkadaşım bu sabah bir mesaj attı. Eski, normal haline geri dönmüş anlaşılan. Onun adına sevindim tabii de böylelerine bulsam doğum günlerinde direkt hediye olarak vereceğim :D valla sabah sabah şaşırdım yine.

    Edit: Şunlar :)
  3. son yillarin en buyuk sazan avlarindan biridir. hele bir de bu zimbirtiya para verip gercekten ise yaradigini soyleyenler vardi. hatta tek ayak durup kollari acarlardi "bak bileklik sayesinde dengede duruyorum" derdi bizim bi arkadas. bilekligi cikarinca o hareketi daha kisa yapardi vs. benzer bir dolandiricilik migren kolyesi gordum. ablam paraya kiyip almis takiyordu. o sacmaliga para versem benim de migrenim dinmez diyemedim. abladir sonucta insan ailesini secemiyor.

    ahh ahh vatandasin aptaligi ile koseyi donenler oldukca bu tarz uruner daha cok cikar. biz kucukken stress bilezigi, kupesi falan vardi. hep ayni kafa.