1. 17 yaşında, sakin ve duru bir ses tonuna sahip müzisyen. Henüz müzik eğitimi almamış fakat müzisyen anne ve babasından gelen bir yatkınlığın söz konusu olduğunu belirtiyor. Soundcloud sitesinde "daphead" kullanıcı adıyla yayınladığı "yeniden yorumlama"larıyla* sesini duyurmuş ve sofar sounds istanbul etkinliğinde de kendisine yer bulmuş bir isim. ses tonu çoğunlukla Selda Bağcan ile özdeşleştriliyor.

  Ahmet Kaya'nın karanlıkta parçasına getirdiği muazzam yorumile kendisini keşfedip listelerime dahil etmeye başladım. Umarım yolu açık olur ve başarılı bir çizgide devam eder; uzun gecelere ve uzun yolculuklarımıza eşlik eder.

  Şuradan youtube kanalına:
  Şuradan soundcloud hesabına ulaşabilirsiniz.
 2. son aylarda yaptığı coverlar ile adını duyuran ve farklı bir ses tınısına sahip gen kız. loopa aldığımız şarkıları var.
 3. onunda apacik bir yol var.duruslu ve omurgali bir sekilde devam eder umarim.bu turk rock piyasasinin klasigidir guzel baslayip onurrr la bitirmek.nice cilekesler zakkumlar sakinler sicti gitti.bu durusu gostermek icin de belli bir kultur ve bilgi birikimi gerekir.yasi cok kucukken giristigi bu isle beynini beslemeyi unutursa hande yener olur cikar.ha yok kendini de beslerse bizim yeni kaptanimiz olsun.
 4. kendisini (bkz: https://youtu.be/VoIK-Qw9Jec) cover'ıyla tanıdığım sesi güzel insan.diğer parçalarını pek dinlemedim gerçi ama sesi gayet güzel,tarzı kendine özgü.

  değerini bilmek gerek böyle insanların,yolu açık olsun.
 5. 17-18 yaşında olduğuna bir türlü inanamadığım güzel sesli insan. ya dinlemeye doyamıyorum, görsem "hayvan" gibi sarılırım herhalde. ehehe.
 6. ahmet kaya coverları pek güzel olan sanatçımız.
 7. sevenlerinin faşizanca reklamını yaptığı fikrimce bir miktar abartılmış güzel sesli kadın
 8. yüreği dokunmayıp üstündeki tozları süpüren, şarkılarını siyah beyaz söyleyen kadın sanatçıdır
  phsen
 9. iç gıdıklayan, hoş, yumuşacık bir sese sahip kadın. coverlarıyla tanınır. koyu ahmet kaya severler bir miktar eleştirirler ama benim bazı sevemediğim ahmet kaya şarkılarını bu kadından dinledikten sonra sevmişliğim var. henüz amatör şekilde devam etmekte, artık öyle bir piyasa oldu ki bu, elektronik ortamlardan yükselip tanınırlığa ulaşmalarını sağlıyor. iyi de oluyor, zira albüm yapmak sermaye isteyen bir eylem.
 10. ben bugüne kadar nasıl keşfetmemişim dediğim ses. kalbe dokunan bir ses, farklı da bir tarzı var. son zamanlarda ünü artmış gibi duruyor, duruşunu kaybetmemesini ümit ediyorum.
  slmn