1. hayırdır reis bey, avmlerin tasası sana mı kaldı. her gün ölüm, felaket haberleri gelirken meğerse tek sorunumuz avmler neden boş kalıyormuş. ülke güllük gülistanlık herkes tren olmuş oyun oynuyor eğleniyor ama neden kimse avmlere gitmiyor. şu an beyefendinin problemi bu.
  daha birkaç yıl önce bisküvi, çikolatayla fakir edebiyatı yaparak fakirliğe dem vuran zihniyet şimdi neden lüks avmler boş kalıyor diye kafa yorup reklamlarını yapma gayretinde.

  ha sahi avmlerin boş kalmasının sebebi fakirlik değildi değil mi devlet bey? ne olabilir peki?

  siz avmlere gelin ceneb-ı allah sizi korur demekle olmuyor o işler sayın devlet beyfendi.
  o zaman sorarlar adama (hani başkentinde beş ayda 3 bombanın patlaması sonucu 165 vatandaşı ölen yerin insanları var ya) onları cenab-ı allah niye korumadı.

  şimdi geriye gidelim sayın devlet beyefendi hazretleri, hani sen miting meydanında yoksul insanların çocuklarının tvde gördükleri reklamın etkisinde kalarak ailelerine sitem ettiğini veya edebileceğini söylüyordun ya. peki onlar sormaz mı sana acaba neden cenab-ı allah bizim aç yatmamıza tv de gördüğümüz çikolataları bisküvileri yiyemememize razı oluyor diye. madem cenabı allah sizi korur diyorsun o halde cenab-ı allah'ın onlara çikolata bisküvi yada yemek vermesi gerekir.
  ne oldu sayın devlet bahçeli. insanlar madem her şeyi yaradana bırakacaksa meclise iktidara muhalefete yani sana sizlere ne ihtiyacımız var o zaman.
  madem öyle, bir daha evlerimizi sokaklarımızı seçim müziklerinizle parti flamalarınızla kirletmeyin.
  haber linki
 2. yaşar ne yaşar ne yaşamaz
  belit
 3. onlarca korumayla gezenlerin halka korkmayın çağrısı yapması
  ryu
 4. zırhlı aracıyla gelip 30 koruması ile avmye oturup, bombadan korkmayın sokaklara çıkın allah sizi korur, derken çayını yudumlamış ve 30 korumasıyla dışarı çıkıp zırhlı aracıyla gözden kaybolmuştu.
  jole
 5. bahçeli yine şaşırtmadı. adam akp'yi akp'lilerden daha çok kolluyor.

  patlayan bombalardan da yine kendisi ve partisi sorumludur.
  7 haziran seçimlerınde koalisyonu kesinlikle reddederek ecel terleri döken akp'yi rahatlatan adam kendisi. akp'nin oylarının artması için ölen her şehidin, canlı bomba saldirisinda ölen herkesin ve yakınlarının vebali bu adamın da ellerinde.
  allah destekleyenlere akıl fikir versin.
 6. hangi sıfatla böyle bir ifade verme cesareti gösterdiğini anlayamadım. ben insanım ve iki adet hafif topun keyfine göre hareket ederim. canım ister, milyonların makarna stokladığı anlarda sokak sokak, cadde cadde gezerim. canım ister, kusursuz bir bahar günü evde pineklerim. ben karar veririm ne yapacağıma.
 7. "cenab-ı allah sizleri korur merak etmeyiniz."

  sende tek gezsen ya hemşerim o zaman. kimden korkuyorsan cenab-ı allah korur merak etme.
  mert
 8. yaşamaya inat olarak yapılabilecek eylemin çağrısı.
 9. başlıkta anlatım bozukluğu var.

  bahçeli'nin inadına giderim.
 10. milletçe "hayır " demeliyiz arkadaşlar.gün intikam günü