• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.67)
dikkat şahan çıkabilir
şahan gökbakar'ın hazırladığı ve sunduğu komedi programıdır.

günlük hayatta görebileceğiniz haberler, olaylar, kişiler hakkında oluşturulan skeçlerin yayınlandığı bir televizyon programıdır. 2005 yılında tv8, 2006 yılında atv'de yayınlanmıştır.
 1. şahan gökbakar'ın televizyonla tanıştığı ve devamında serisini çekeceği recep ivedik'i yarattığı televizyon programıdır.

  benim için en iyi tiplemesi c. sinan sağıroğlu'dur. Türkiye'deki tartışma kültürünü gayet iyi anlatan ve tartışma programlarının içler acısı halini gözler önüne seren bir karakter. recep ivedik'in aksine değeri bilinmemiştir ama olsun. biz onu seviyoruz. keşke devamı gelseydi ya da bir sinema filmi çekilseydi.

  bir örnek: https://www.youtube.com/watch?v=WEvLuvJmWTg
 2. sahan gokbakar'in sahan gokbakar oldugu yillarda yayinlanmis komedi programi. okuldan gelince hemen tv'nin basina gecip programi acardim.
 3. gec saate kadar uyumazdim izlemek icin annem kizardi uyu diye
  sahan burada bir baskaydi be.
 4. izlerken çok keyif alıyordum, çok gülüyordum. gecenin geç saatlerinde çıkıyordu ve benim de annem kızardı yat uyu oğlum diye.
 5. ailemin televizyon başından kaldırmaması için ses çıkarmadan izlemeye çalışırdım.gülerken çok ses çıkmasın diyede baya kasardım kendimi.
  lera
 6. bu kadar güzel işler yapan birinin osuruk mizahı yapan birine dönüşmesi de üzücüdür.