1. hepsi birbirinden güzel iş çıkarıyor.

  night watcman adam gidiş dönüş bilet garantili aşka yolculuk yaptırıyor

  bona dea her programı farklı ve enerjik sayesinde süper gruplarla tanıştım şarkılar nokta atışı hedefi 12den gümmm diye vuruyor.

  john mars adam kafa sohbeti bir numara şarkı seçimleri hit.

  shaman adam bu işin piri şarkılar süper ilk defa countrey list dinledim

  merc iki kere yayınını dinledim. adam şarkıları seçmiş baba. tüneine çiviledi beni.

  djler tünelde olmadığım zaman sizleri tüneinden dinliyorum..
 2. o müzikleri çalan radyo ne güzel radyodur.
  o müzikleri çalan djler ne güzel djdir.
 3. ilginç bir şekilde sadece bir yorumu linç edilmiş olan.

  bona o yayında ne konuştu acaba çok merak ettim. ya da yeni kurulan youreads linç ekibi deneme mi yapıyordu? aklımda deli sorular.
 4. duyuru yapmaktan başka hiçbir işe yaramayan youser.
 5. youreads fm djlerinin hesapları. millet o değil de, yayın başlıkları niye eksilenir?? son günlerde radyoya karşı anti bir kampanya var. adamlar uğraşıyor, emek harcıyor. dinlemek isteyenlere baskı yapmak eziklik ve mallıktan başka bir şey değil. göt korkusuyla dinlemeyenler varsın dinlemesin. aslan djler. durmak yok yola devam edin. her vakit tüneinde dinlemedeyim.
 6. yorum oylayıp oylamadığı merak edilenlen youser.
 7. dj'ler hesabı yayın yapan djlerin yayın başlıklarını duyurmak için kullandığı hesaptır. yayına başlayınca djler hesabı da açık bulunur. yayınla ilgili istekler, öneriler bu hesaba da gelir. geçen yayın yapan dj arkadaşlarımızdan biri kendi hesabı diye yanlışlıkla bu hesaptan yorum yapmış ve yanlışlığı görünce düzeltme girdisi yaparak durumu açıklamıştır.

  bunu artı, eksi bazında polemik konusu yapmayı doğru bulmuyorum. dj gruplaşması tarzında serzenişleri de doğru bulmuyorum. mürid, kanka gibi kelimeleri de doğru bulmuyorum. emin olun djler gruplaşsa ki ,11 dj var herbirimizin kafadan 11 artısı ve favorisi olur.

  sözün kısası müzik güzel şey bence müzik dinlemenin tadını çıkartalım.
 8. şahsen yayın sırasında dahi açık tutmadığım hesaptır. hesabı yeni pencerede açıp, 5-10 saniye kadar başlığı açıp pencereyi doğrudan kapatıyorum.

  youreads fm'de kısıtlı vaktinden ayırıp haftada bir gün yayın yapmaya çalışan insanlar olarak her bok ilan edildik. liseli kız grubu, ahlak bekçileri, küfürbaz ve düzeysiz, otoriter, ahlaksız, milliyetçi, kürtçü, terör destekçisi, laubali, çomar, varoş, entel aklıma ilk gelenler.

  sadece yayın başlıkları açan bir hesabın yorumları bile zülfüyare düşebiliyor.
  herkesin beğeneceği iş yapamazsın tamam da, ulan bu neyin nefreti?
  tüm yaptığımız koca haftada 2-3 saat yayın yapmak, kimi ne kadar rahatsız edebilirsin bu süre içerisinde? yaşadığı bir haftanın 2-3 saatinde dinlediği şey hoşuna gitmediği için oradan buradan saldırıya geçen tipin hayatında başka hiç mi derdi yok, onu da merak ediyorum.