• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (0.00)
Yazar cem şancı
doğa üstü sevgi altı - cem şancı
günün birinde pek çoğumuz, aşkı anlayamadan bu dünyadan ayrıldığımızı fark edeceğiz, çünkü eminim aşk, bizim bildiğimizi sandığımızdan çok daha farklı bir duygudur.

arkadaşlarına hangi sevgilinizi kendinize nasıl aşık ettiğinizi anlatanlardansanız, muhtemelen siz de aşkı hiç tanımadan göçüp gideceklerdensiniz.

aşkın süslü kelimelerle dolu romantik bir yaşam biçimi olduğunu sananlardansanız, muhtemelen daha da kötü durumdasınız... karşınızdakine iltifat ettiğinizde bütün günahlarınızın affolacağını sanmak ile af çıkacağını bildiğiniz için suç işlemek arasında pek fark olmadığını da göremiyorsanız sevdiklerinizin neden sizden kaçarcasına uzaklaştıklarını merak edip duruyorsunuzdur.

sevdiğinin gözlerine bir saniye bakabilmek için her şeyi feda edebilmenin aşk olduğunu savunanlara da inanmamanızı tavsiye ederim. emin olun kimse, sadece bir bakış için her şeyini feda edecek kadar cesur değildir, ki olsa bile bunun adı aşk değildir.

iki cins arasındaki, aşk zannedilen savaşın ne kadar komik olabildiğini ve bu gereksiz çarpışmanın insanların yaşamlarını nasıl değiştirebildiğini gördükçe gülmekten göbeği çatlayan bir kahramanın hikayesidir bu. size sadece okuyup gülmek kalıyor.
  1. birkaç saatte okunup bitirilebilen kitap.