1. bugüne kadar bir kaç kez 30 dakikadan geç getirdiler bana sipariş verdiğim pizzaları ve hiçbirinde de bedava alacağım diye bir talebim olmadı. normal şartlarda bu garantiyi veriyorsan müşteri bir şey demeden "30 dakikada getiremediğimiz için bu siparişinizden ücret almıyoruz" diye kendileri söylemeliler. böyle yapsalar müthiş bir pr yapmış olurlar, olumsuz tecrübeler nasıl yayılıyorsa sosyal medyada bunlar da yayılır.
  hadi bunu yapmıyorsun, bari hakkını arayan müşteriye zorluk çıkartma.
 2. siparişinizin 30 dakikadan geç getirilirse ücret alınmayacağını iddaa eden firma. bu beni bağlamıyor. nedenmi?! yaklaş. evet biraz daha. sana söyleyeyim, çünkü herifler alt katımda çalışıyor dostuuum. aslında balkondan poşet sarkıtıp pizzamı alıyorum ama. olsun.
 3. 'beleşçi' skandalından sonra evcenek aramıza mesafe koyduk. çünkü biz de 5 kuruşun hesabını yapıp dakika sayıyoruz maalesef. şartlar bunu gerektiriyor yani. yoksa gönlümüz bol.
 4. dışardan verdiğim nadir pizza siparişlerinde seçtiğim marka. henüz bir aksilikleri görmedim, 30 dakikadan önce getiriyolarlar, sıcak oluyor vs, yanlışlarını görürsem başka markaya geçerim başka pizzacı mı yok. * * *
  alp
 5. bir dönem tatlım tahinlim adı altında bazı bölgelerde şekerli pide diye anılan ürünü satmış olan pizzacı. arada bir söylerdim niye kaldırdılar ki.
 6. normalde eve pizza sipariş eden biri değilimdir ama bir gün canım çok dominos çekti ailemle yeriz diye istedim hemen bir büyük boy.sonrasında 35 dakika kadar bir gecikme yaptı.babam açtı kapıyı,bende bekliyorum tabii babam söylese filan geciktiğini diye de aklına gelmedi yarım saat olayı herhalde dedim.neyse tam o sırada,eleman demez mi abi gecikme oldu o yüzden bu pizzadan para almıyoruz.valla bu devirde böyle bir baba yiğit kaldı mı diye sorguladım , buradan selam olsun sana dominosçu kardeş.
 7. pizza görünümlü pide yapan firma.
 8. çoğu pizzacının da 30 dakikada teslim garantisi vermesine neden olan firma.

  şubesinden şubesine kalite ve hizmet standardı değişiyor maalesef, onu da yakalarlarsa rakipsiz olabilirler.
 9. sincan fatih bölgesine hizmet vermemesi üzücü olan firma.
 10. pahalı yahu dediğim, fakat enfes tatlara sahip olan pizzacı. pahalı dedim ama bana pahalı yani. (bkz: fakir miyim ben yoksa) .
  psk34