1. çoklu oyuncu versiyonu oldukça eğlenceli olsa da, başlarda ne yapacağinizi kestirmenin zor olduğu bir oyundur. eğer ki arkadaşlariniz ile oynuyorsaniz birlikte çirpinmak kisa süre sonra ilgiyi düşürüyor. kullanici arayüzü olarak gelişime ihtiyaci var.
 2. en fazla bir hafta hayatta kalmayı becerebilmemle tam bir şehir bebesi olduğumu suratıma suratıma vuran oyundur. öyle ıssız adaya falan düşsem, efendime söyliyim zombi saldırısı falan olsa dizinin ilk dakikalarından salak salak ölen tipler var ya, hah işte o ben olucam orası anlaşıldı.
 3. şahane bir oyun.sesler efsane hatta baya gerçekçi.karakterler çok güzel.canavar ağaçlar,belli bir seviyeden sonra gelen köpekler ve kar canavarı.aynı zamanda mevsim döngüleri de var ^^

  https://www.youtube.com/watch?v=bVbyn7c1X6E
 4. oynamaktan ziyade streamer kardeşleri oynarken izlemeyi daha çok sevdiğim oyundur. bir dönem pintipandayı az izlememiştim. müco serisi adı altında çok keyifli yayınlar yapardı.
 5. don't starve pocket edition ile mobil olarak da oynanabilir. güncel fiyatı 14,99 tl. başta kontrollere alışmak zor geliyor ama işe gidiş geliş stresimi yok edebildiğinden bayıldığım oyun.

  bir de don't starve together ile steam üzerinden insanlarla beraber oynayabilirsiniz ki en eğlencelisi de o.
 6. kendine özgü çizimleri ile sizi ekran başına kitleyen hayatta kalma oyunu. arkadaşlarınız ile çok keyifli vakit geçirebilirsiniz (tabi troll değillerse).
 7. baştan havucuydu, böğürtleniydi filan bol bol toplanıyor, ohh ne güzel bolluk diyor oyuncu ama zaman geçtikçe şartlar iyice çetin hale geliyor. öyle ağustos böceği misali her şeyi bitirirseniz zaten kış gelince ölüm kaçınılmaz, dur ben şunları saklarım sonra yerim derseniz de bozuluyor o yiyecekler.
  eee napıcam ben diyenler için de işte tarlaları mı sürersiniz artık, tavşan mı yakalarsınız, bizon mu bulursunuz artık size kalmış.
  30 günü zor gördüm ben, adamlar kalkmış 300 günü görmüş. ne yaptınız arkadaşım hint fakiri gibi mi gezdiniz dolaştınız...
  şu karakter çok eğlenceli, ağaç kesmek için yanıp tutuşuyor. uzun süre kesmeyince mıy mıy mırıldanıyor.