1. dünya'nın en şerefsiz lideri diye bir şey olamaz. belli bir kitleyi peşinden sürüklemiş , öyle veya böyle tarihe adını yazdırmış her insana saygı duymak gerekir.
  edit: başlığı ben açmadim.
  beid
 2. lider ve şerefsiz kelimelerinin aynı hedede kullanımı mantıksız olduğu için cevapsız bıraktığım soru.
 3. bizim sirketteki taylan bey'dir bu. ar-ge departmaninin lideri olan ve yasca benden kucuk olan bu asagilik kompleksli herif, erkeklik hormonlarinin az salgilanmasindan kaynakli sakalsiz ve kadin suratli bir tip. kadin suratli derken beybi feys falan gelmesin akliniza ve ayrica kadin suratli tanimlamasini bir asagilama olarak algilamayin sayin disi okuyucu. bir kadinin suratinin erkek suratini andirdigini belirtmek ne kadar asagilamaysa, bu da o kadar asagilayici iste. benimki bilimsel bir gozlem anlayacaginiz.

  taylan bey, sabahtan aksama kadar yakisikli, genis omuzlu ve de en onemlisi sakalli olan bendeniz con'un sutannesinden emdigi rakiyi burnundan getirir. en eften puften seylerde bile con'a dalasir. hayir yani homofobik bir insan olmasam, biperdim bu travestiyi. neyse sonuc olarak yasasin kadikoy'un tum porno sidicileri!
 4. muz cumhuriyet baskani olabilir.
 5. yaşıyor olması gerekiyorsa çok vardır...
  ölmüşse yine çok vardır...

  ne desem yalan yani...