1. son günlerde yüzümü güldüren nadide facebook gönderisi. çok seviyorum bunu paylaşanları, o minik korku dolu ama işini de sağlama alan yüreklerini. ben de buradan durumun ciddiyetini belirtmek isterim, üstümüze yük kalmasın nolur nolmaz.

  "Durum çok ciddi. Yapmadığımız bir paylaşım yüzünden ceza almamak için, Jandarma Genel Komutanlığı Bilişim Suçları Sosyal Ağ Bildirgesi çerçevesinde, Facebook'un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim. 20/7/2016"

  ek: facebook'un cevabı
  abi
 2. açıklandı çok önemli. tarım ve köy işleri bakanlığı interaktif kültür ağ bildirgesi kapsamında, youreads'in güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (bkz'larım,başlıklarım,yorumlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili türk sanat müziği kanunu maddeleri gereğince abi sorumludur. bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.

  not: paylaşmayın. kopyalayip durum bildirgesi olarak hakkınızda bölümüne yapıştırın.
 3. eale
 4. bugun öğlene doğru whatsapp grubumda arkadaşlarla bunun dalgasını geçiyorduk. yazdigimiz her seyin basina sonuna "durum cok ciddi" diye eklemelerde bulunup gülüyorduk. bi de grupta hamile bir arkadasimiz var. sonra ben "durum çok ciddi. ayse bugün doğuruyor, ayşe şu an doğumda. durum çok ciddi." yazdim dalgasina, güldük geçtik. ayşe konusmalara dahil olmuyordu ama. neyse iki saat gecti gecmedi "alın size durum çok ciddi" diye bebeginin fotografini yolladi :))) meger kadın gercekten doğuruyormuş hiç haberimiz yok :)) dedim durum hakikaten ciddi imiş, dünyaya bir bebek geldi neticesinde :)
 5. arkadaşlar. bu aslında bir inci sözlük troll'üdür. evet durum bu. ilk açıldığında başlığı okumuştum ama şu an link veremiyorum maalesef. yani çok ciddiye almayınız.

  eklemeden geçemeyeceğim: bu arkadaş fetö üyesi olmaktan suçlanıyormuş bunu yaydığı için.

  Linki buldum arkadaşlar: http://www.incisozluk.hesa-dondurducu.sozlukspot.com/w/facebook-yeni-sazan-avimiz/1/

  Bu da yargılandığının bildirisi: http://www.incisozluk.hesa-dondurducu.sozlukspot.com/e/174867764/
 6. yuh be! facebook bile ülkemizdeki sazanlara dayanamayıp sonunda açıklama yapma gereği duydu ya...

  burdan (bkz: mark zuckerberg) 'e bir çift lafım var: zamanını bu sazanlara cevap vererek harcama. adamlardaki kafa yapısı amipte bile yok. düne kadar "acil durum bildirgesi" diye kafa ütülüyorlardı, bugün "durum çok ciddi" diye lobi faaliyetine başladılar. yarın "çok ciddi durum bildirgesi" demeyeceklerini kimse garanti edemez. malum bunlar bir takım durum bildirgesi lobisi. o yüzden sizde bizler gibi bu lobinin paylaşımlarına karşı ölü taklidi yapın. o zaman dağılıyorlar.
  saygılarımla

  @bytheway
 7. daha önce de sazan.avi yapılmıştı ve yazıkki bir çok üniversite mezunu arkadaş ta sazan olmuştu bu iki etti ve paylaşan herkese mesaj attım bir daha olursa silecegimi belirttim bakalım üçüncü dalga sazan.avi ne zaman gelecek
 8. akıllara cem yılmaz ı getirmiştir. ay her izlediğimde gülüyorum.