• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (0.00)
düş cambazı - ismail biçer
mehmet’in yerçekiminden kurtulmak için çaba sarf etmeye ihtiyacı yok. hava durumunu değiştirmek, dağları yerinden söküp taşımak, dünyanın en güzel kadınıyla sevgili olmak; onun için zor değil. çünkü kimse tarafından umursanmadığı sıkıcı uyanıklık hayatından uzaklaşıp görkemli rüya evrenine dönebilmesi için, sadece uyuması yeterli.
mehmet’in tek sorunu; başkalarının rüyalarına girebilmeye başladığından beri, birbirine zıt iki hayatının iç içe geçmeye başlaması. insanlara rüyalarına hükmetmeyi öğretmeye çalışırken, kendisini bekleyen büyük değişim hakkında hiçbir fikri yok. keşfini dünyaya sunmadan önce, kendi dünyasının keşfedilmesine karşı koyabilecek mi?
bilinçli rüya kavramı etrafında kurgulanmış düş cambazı romanında mehmet’in serüveni boyunca rüyaların doğasını tanıyacak, kendi rüyalarınızla neler yapabileceğinizi yöntemleriyle birlikte göreceksiniz.
yirmi yıldır bilinçli rüyalar üzerine çalışan ismail biçer’in bu kitabı size her zaman yanı başınızda olan rüya evrenini tanımanız ve onun efendisi olmanız için bir fırsat sunuyor.
ömrünün üçte birini uyuyarak geçiren herkes sıklıkla rüya görmediğinizi, rüyalarınızı kontrol edemeyeceğinizi, rüya evreninizde kendinize ait bir dünya kuramayacağınızı söylüyor olabilir.

peki ya herkes yanılıyorsa?
  1. 23 ağustos itibariyle kitapçılarda olacak ilk romanım. kitap rüya evreninde uyanıklık yaşantısına zıt bir hayat süren mehmet'in bu iki evrenindeki hayatının çakışmasını konu alıyor.
    umarım beğenirsiniz.