1. sözlüklerde sevgili olan insanlarda olur.
  bazen de insanı paranoyaya düşürür.
 2. o, o ben olmadığım için bazı entryleri utanarak okuyorum. birisinin gizli günlüğünü / aşk mektubunu okuyormuş gibi hissediyorum.
 3. olm yapmayın böyle şeyler. işin yoksa otur o kadar yorumu oku, seninde ilgili olmayanları ayıkla. ikilemde kal. hayır bi de alakasız bir yorumu üstüne alınmak var ondan sonra ayıkla pirincin taşını.

  doğru düzgün mesaj atın varsa öyle bir şey.
 4. tumblr'da okuduğum bir şey vardı, çok gülmüştüm. o geldi aklıma;
  "seni seviyorsam bundan sana ne diye bir söz çıkmış, ne demek sana ne lan? biri beni seviyor ve bana söylemiyorsa çok kötü bozuşuruz."
  gibi bir şeydi. cuk oturdu bu başlığa da.
 5. tek o olmaktır.
  oysa bak çift o son/suzluk demek.
  bir de ooooooooo var, hayret belirtir. burada çokluk hayrete düşürüyor beni diyor yazar. oysa üst üste koysan hepsini yine tek o oluyor. bakış açısı işte
 6. sanırım şu ana kadar hiç "o" olmadım. ulan be youreads açığımı buldun!! yıllardır buna üzüldüm (kendi adıma dev gibi itiraf)
 7. madem burayı okuyacaktı ne diye nick alıyosun? atar yapa yapa yaşayamıyosun. illa şov yapıcaksın. bırak bi git nefes al bi hıyar bunu şunu okuyacak diye geçmişinle yaşamak çok mu normal.
 8. bazen cidden "ulan ne güzel sevmiş be keşke ben olsaydım" diyorum. sanki ben bu hayatta leyla ile mecnundaki kamil rolünü oynuyorum. olsundu...
 9. o olsam,
  okusam.
  kufrederdim
  yine
  kendime.