• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (10.00)
Yazar neil gaiman
duvarın içindeki kurtlar - neil gaiman
duvarların içinden hışır hışır sesler geliyor. lucy, evlerinin duvarlarında kurtların olduğuna emin ve ne derler bilirsiniz, eğer kurtlar duvarların içinden çıkarsa, işimiz bitmiş demektir. lucy'nin ailesi ona inanmıyor. sonra bir gün, kurtlar duvarların içinden çıkıveriyor. ama her şeyin sonu gelmiş değil. bilakis, lucy'nin kurtlarla olan savaşı daha yeni başlıyor. çok satan coraline'in yazarı neil gaiman ve dâhi çizer dave mckean'den son derece korkunç, tuhaf ve insanı kudurtan bir komedi.
(tanıtım bülteninden)
 1. neil gaiman tarafından yazılıp dave mckean tarafından resimlenmiş bu kitap çocuk kitabı olarak geçse de alışkın olduğumuz çocuk kitaplarından çok çok farklı. çok korkutucu sahnelere ev sahipliği yapan bu resimli romanda yine gaiman ve mckean işbiriliğinin ortaya muazzam bir eser çıkarttığını görüyoruz.

  dave mckean'in en takdir edilesi yönlerinden bir tanesi çok yönlü bir sanatçı olması. resimleme tarzı her hikayeye göre değişiyor ancak yine de gördüğünüz zaman onun bir mckean çalışması olduğunu anlıyorsunuz. üslubunu kaybetmeden her hikayenin özünü yakalıyor.

  kitaplıkta bulunası bir çalışma.

  kitaptan sayfalar 1

  2

  3

  4