1. bu yazımızda inceleyeceğimiz genelde itici bulunan erkek müsveddesi.
  ağlamayı marifet sanarlar.
  bir umut belki sevişirim diye sürekli kadınların etrafında öldüm bittim diye dört dönerler.
  en büyük görevleri dert dinleyip kadınlara tavsiye vermektir. adam gibi bir sevgili bulduktan sonra kadınlar tarafından tekmeyi yerler.
 2. ne demektir duygusal insan? sadece ağlayan mıdır duygusal olan? tartışılır...
  duygusal insanların aslında daha samimi oldukları düşünülür ve ben bu düşünceye katılıyorum duygusal biri olduğumu düşünerek. duygularını saklamazlar, kıyıda köşede tek başlarına duygularını yaşamaya çalışmazlar. o an yakınında kim varsa onunla paylaşırlar duygularını. duygusal olmayıp bunu kullanmaya çalışanları bir köşeye ayırırsak duygusal insanların bir şeyin peşinde koştukları yoktur aslında duygularını rahatça yaşamak dışında.

  eğer erkekler için konuşacaksak malesef duygusallığı kullanarak uçkur peşinde koşan çok ancak dikkatli incelerseniz onların duygusal olmadıkları kolayca fark edilebiliyor ters bir hareket sonucu.

  duygusal insanın yanında olmak dirayetli olmayı gerektirir bir yandan çünkü yaşadıklarını öyle bir anlatacaklardır ki size de o duyguları hissettireceklerdir. siz siz olun duygusal insanlara dikkatle yaklaşın çünkü bilinçsizce yapılmış ufak hareketler, edilmiş sözler dahi onları kırmaya, üzmeye yetecektir.
 3. öğrenilmiş davranışlar gösterirler.

  çok üzgünüm duygusallar, duygusal birileri rol model olmuş kişilik gelişiminiz döneminde. soğukkanlı birileri olsaydı, soğukkanlı olurdunuz.
  stars
 4. çubuk kraker gibilerdir ^^
 5. "bütün hayatlar sona erer, bütün kalpler kırılır. değer vermek bir avantaj değildir sherlock."

  mycroft holmes