• youreads puanı (4.56)
 1. nerede yaşadığımızı bize hatırlatan en sevdiğim videolardan.

  buna bakınca sadece bir grup aç(sadece yemeğe aç değil 2.anlamı) değil, en büyük şehrimizi kimlerin doldurduğunu görüyorum.

  değersiz menfaatleri için ne hallere düşecek insanımsı varlıklar görüyorum.

  utanmanın ne olduğunu unutursan ne olacağını görüyorum.

  yeni türkiye'yi görüyorum..
  erlik
 2. kahkaha attığım videodur. finalde insanlar iyice hayvanlaşıp elleriyle almaya başlayınca herkeste bir gülümseme beliriyor. öylesine bağırıp çağırıyorlar durduk yere. bence eğlenceli bir ortam. diledikleri gibi yaramazlık yapabiliyor olmaları hoşlarına gitmiş.
 3. gerçekten aç olanların yerini arsızların aldığı sahnelere bir örnek.
  işte kafamıza vura vura şekillendirilmek istenen insan modeli bu.
  kişiliksiz, silik, muhtaç, bir lokma uğruna onurunu çiğnetmeye hazır...
  bakarken ben utanıyorum.
 4. kendi kültürlerini gömücüler doluşmuşlar yine her zamanki gibi...
  bu lan kültürün işte yok sende paskalya maskalya yok babam işte drahoma yok amk yok al bunu sahiplen bu faaliyetler de bir gün dünyada hatırı sayılır ismi anılır olsun.
 5. cebinize de koyun evde yersiniz görgüsüz yobaz sürüsü.
  ramel
 6. ertuğrul dizisi 181. bölüm fragmanı. alem osmanlı torunu görsün.
  t
 7. bu ne ya. nara ata ata saldiriyorlar baklavaya bu aclik sefalet degildir bu beyin fukaraligi amk ya . ayip ya cagdas muasir medeniyet seviyesine yukselecegimiz yerde nereye gelmisiz
 8. fakirlik yada açlık değil bu. yağmacılık, bedavacılık ve asalaklığın aynı bedende buluşması. utanç verici. bu mu "ecdadım altı yüz yıl dünyaya hükmetti" diye övünen halk? bunlar mı üçüncü köprüyü avuçları patlayana kadar alkışlayanlar?
 9. her izlediğimde beni gülme krizine sokan video. ama özellikle 3:55'te ayrı gülüyorum; kadının o izdiham içerisinde fatih kadın kolları'nın ismini kullanarak baklava isteme çabası ile ses telleri arasındaki harika uyum.