1. kaynak

  !---- spoiler ----!

  Bunun ardından bana psikolojik baskı etkisi ile oral seks yaptırdı ve spermlerini ağzıma boşaltarak bana “spermlerimi yutacaksın, bu şekilde ben sana enerji aktarıyorum” dedi. Ardından da boşaldı. Sonrasında İzmir’e her geldiğinde odasına masaj yapmam için çağırıp çıplak şekilde kendine masaj yaptırdıktan sonra benimle birlikte oluyordu. Benimle anal birliktelik yaşadı. Bu esnada bana evrensel sevgiyi paylaştığımızı enerji akımı yarattığımızı söylüyordu. Onu çok sevdiğimizden ve güvendiğimizden koşulsuz bir itaatte söz konusuydu. Duygusal herhangi bir bağımız olmadığı halde yaşanan her şey ve cinsel birliktelikler Akif Manaf’ın telkinleriyle gerçekleşmekteydi.

  !---- spoiler ----!

  Milletin salaklığına güler misin ağlar mısın durumu resmen.
 2. şimdi bu adamı tacizci sapık falan düşüneni de anlamıyorum. kardeşim sen enerji aktarımının deepthroat ile olacağına inanıyosan müstahak.
  kulak arkasından enerji paylaşımı yapmamış ayıp etmiş..
  wtf
 3. akıl fikir eğitim şart.

  !---- spoiler ----!

  “oral seksle enerji aktardiğini söylüyordu”

  bunun ardından bana psikolojik baskı etkisi ile oral seks yaptırdı ve spermlerini ağzıma boşaltarak bana “spermlerimi yutacaksın, bu şekilde ben sana enerji aktarıyorum” dedi. ardından da boşaldı. sonrasında izmir’e her geldiğinde odasına masaj yapmam için çağırıp çıplak şekilde kendine masaj yaptırdıktan sonra benimle birlikte oluyordu. benimle anal birliktelik yaşadı. bu esnada bana evrensel sevgiyi paylaştığımızı enerji akımı yarattığımızı söylüyordu. onu çok sevdiğimizden ve güvendiğimizden koşulsuz bir itaatte söz konusuydu. duygusal herhangi bir bağımız olmadığı halde yaşanan her şey ve cinsel birliktelikler akif manaf’ın telkinleriyle gerçekleşmekteydi.

  !---- spoiler ----!
 4. bir yerde okumuştum, sperm hücrelerine enerji vermesi açısından menide şeker bulunuyormuş. belki de adamın kastı buydu, hemen linç etmeyin.

  !---- spoiler ----!

  Meninin sadece yüzde 10'u sperm içerir. Geri kalan kısmı ise enzimler, c vitamini, kalsiyum, protein, sodyum, çinko, sitrik asit, fruktoz şekeri içerir. Bütün bu bileşenler spermin hayatta kalmasına yardımcı olan şeylerdir.

  !---- spoiler ----!

  kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/sperm-hakkinda-10-gercek-29903064
 5. "nitelikli cinsel saldırı" ne ben onu anlamadım haberde.. şimdi yoga moga ayağına yaptığında nitelikli ama gidip direk tecavüz etse niteliksiz oluyor herhalde ilki daha entelektüel sfhdh
  başka bi anlama geliyor da ben anlamadıysam bi aydınlatsanıza..

  şu "ayakkabısını giydirmek için yarışanlar vardı" paragrafı da.. ulan resmen yoga moga ayağına adam seks kölesi tarikatı falan kurmuş herhalde kendine ahfhshf o ne öyle
  "üstatla ilişki yaşamak herkese nasip olmaz" gören de adamı insan-ı kamil sanacak, döllediğinden afroditler, herküller, poseidonlar, satirler çıkıyor sjfhsh fantaziye bak.

  telkinleri sonucu eşinden ayrılan, yok oral seksle enerji aktarımı yapıp çakra açtı falan yahu nasıl ve neyin kafası bu ya.. hadi adam sapık ruhlu hasta bir şeyde yahu evladım salak mısın.. bir de isviçrelerde okumuşsun.. ama adam yoga ayağına seni mikiyo vay be.. ne dünya ama
 6. şu kısmı nolur okuyun. ufkum yarıya indi.

  “ben üniversite eğitimimden sonra isviçre’ye giderek master yaptım. türkiye’ye geri döndüm. yine bir isviçre firmasında firmada çalışmaya başladım. bu dönemde yoga nedir ne değildir isimli prof. dr. akif manaf tarafından yazılmış kitabı okudum ve etkilendim. kendisinin himalayalar’da bulunan gerçek yoga üstatlarından ders aldığını ve mağaralarda yaşadığını, sıradan insanların sahip olamayacağı yeteneklere sahip olduğunu söyledi. daha sonraki dönemde bu şahsa karşı hiçbir önyargım kalmadı ve onu insan üstü bir varlık olarak gördüm. tüm irademi kendisine teslim ettim. amacım burada yoga konusunda ilerlemekti. beni kimsenin olmadığı bir saatte yoga merkezine çağırdı. üzerimde sadece havlunun kalacak şekilde uzanmamı istedi ve elleriyle bana dokunarak vücudumdaki enerji merkezlerini arındırarak uygulama yaptı. bu sırada ben gevşedim ve yarı baygın bir haldeydim ve bu durumumdan yararlanarak rızam dışında cinsel münasebet yaşandı. bu durumu da bana kundelini isimli bacak arasındaki enerjinin yükselmesi için yaptığını anlattı. bu olaydan sonra psikolojik olarak çöküm ve utanç duydum. çünkü evliydim ve aileme ve eşime ne söyleyeceğimi bilemedim. birkaç gün ne yapacağımı bilemedim ancak kendi kendime çaresiz bir şekilde hiçbir şey olmamış gibi devam etmeliyim kararı aldım.
  kuz
 7. ben böyle vurgun görmedim. çok büyük oynayıp, kaybetmenin cezasını çekmesi dileğiyle.
  ozumm
 8. iş arkadaşım da bu adamın öğrencisiydi. hatta bayağı yakınındaydı bu adamın. kız kafayı bayağı bayağı yogayla bozmuştu. sabah akşam dilinden akif manaf düşmüyordu.

  adam sıradan bir dini cemaatin şeyhinden farksızdı. müridlerine göre keramet gösteriyormuş vs... haberde zaten cinsel taciz kısmı var, orası da standart. bir de işin maddi boyutu var. çok ciddi paralar toplanıyor katılanlardan. düşünsene bir insana mutluluk, huzur vaad ediyorsun ama önce "500 doları at bakalım!" diyorsun. bu istismar değildir de nedir? tarifeyle mutluluk mu olur?

  sanki yeterince din istismarcısı, sapık şeyhimiz yoktu bir de bu tip adamları ithal ettik.
 9. insan davranışlarında seçenekler sonsuz tabi. allah affetsin.
 10. enerji kelimesinin de iyice suyunu çıkardılar. adam yalan söylememiş ki orada bir enerji aktarımı mevcut. artık kinetik enerjisidir potansiyel enerjisidir ısısıdır vs onları fizikçi arkadaşlara bırakıyorum. adam son derece nitelikli taciz etmiş. işte görmek istediğimiz ileri ortadoğu medeniyeti. eskisi gibi sadece dini duygular sömürülerek ya da direk şiddet uygulayarak taciz ve tecavüz yapmıyoruz. bu konuda sürekli kendimizi geliştiriyor, batının ahlaksızlığını direk kopyalamadan kendi ahlaksızlığımıza yontarak kullanıyoruz. gerçekten inanılmaz

  yo yo ağlamıyorum. gözüme medeniyet kaçtı :'(