1. çocukluğumdan bu yana yemeyi bırakamadığım en güzel bisküvi. çayın yanına çok güzel gitse de tercihim hala ılık sütle mama yapılmasından yana oluyor. muzlu olanı sadesinden daha güzel bi güzeldir.
 2. üstünde ki çocuk resmi hep dikkatimi çekiyor. kim o çocuk şu an nerede ne yapıyor?
 3. ben cicibebe yiyen bebek görmedim henüz ama kendim başta olmak üzeri bir çok insan gördüm.
 4. şeker içerdiği (ve nispeten yüksek olduğu) için bebek beslenmesinde önermediğimiz bebek bisküvisi. hele ki kahvaltıda yapılan karışıma ilave edilmesi akıllara zarar. bunun yerine ekmek içi verilmesi çok daha doğru bir tercih olacaktır.

  yeri gelmişken; bulamaç kahvaltı yani yumurtanın sütün bisküvi ve pekmezin karıştırıldığı kahvaltı bebeklerin ilerdeki besin seçimini kesinlikle etkiliyor. böyle beslenen çocuğa yumurtayı tek başına yedirebilmeniz çok zor.
 5. tahıl gevreklerinin glikoz şurubu içerdiğini fark etmemle, son alışverişimde aldığım, zor zamanlarımda joker hakkı olarak kullanmayı düşündüğüm bisküvi :)
 6. bu akşam yurda dönerken süt almak için bakkala uğradım. bakkal abi ile de samimiyiz hani. cicibebe'yi alınca şöyle bir muhabbet döndü aramızda
  +kendine mi alıyorsun lan onu?
  -yok abi valla içimdeki çocuğa...
 7. en tatlı sabahlar neyle başlar sorusuna cevabımsın. keşke bu kadar kalori olmasan.
 8. bu aralar tatlı niyetine yediğim yiyecek.
  yorumları okudum ve içeriğinde şeker yazdığı için glikoz şurubu içermediği gibi bir düşünce var. araştırmak lazım fakat devlet ve denetleyenler hangi akla hizmetse glikoz şurubu, mısır şurubu gibi şeyleri yazmak yerine pakette sadece şeker diye belirtseniz de sorun çıkarmıyor. yani orada sadece şeker yazıyor olması glikoz şurubu içermediği anlamına gelmez. yüzde yüz şeker pancarı kullanılmıştır ifadesi varsa o ürünün içeriğinde asıl şeker kullanılmış demektir. torku'nun birçok ürününde bunu görebilirsiniz fakat onların da bazı ürünlerinde bu ifade yok. o sebepten aldığınız üründe yüzde yüz şeker pancarından üretilmiş ifadesi yoksa bilin ki içinde glikoz şurubu olabilir. kar amacı ön planda olduğu için de büyük ihtimalle vardır. dikkat edin. lezzet olarak zaten ülker'den iyi olduğunu düşünüyorum. muzlusunu sevmedim yalnız. sadesi favorim. bir de bebeklere bu tarz hazır ürünler almak bence çok saçma. beş dakikada bir mama hazırlamak çok da zor olmasa gerek.
 9. süte batırıp yenildiğinde daha da güzel olan bisküvidir. ayrıca avokado püresi sürüp kahvaltılık niyetine yenilince farklı bir tadını ortaya çıkartırsınız.