1. genelde bu tarz uygulamaları beğenmem ama başarılı bulduğum uygulama. diğer cinsiyetteki, yaşlanmış, kel kalmış durumunuzu falan görüyorsunuz. erkek olmuş versiyonum çok komik geldi bana. şaka maka kirli sakal da yakıştı he :p

    edit: uygulamada kız arkadaşımı erkek yaptım kötü oldu ama bir ara hoşlanır gibi olduğu çocuğu kadın yaptım. çılgınlar gibi sesli gülüyorum :)) bence kadın olsa daha iyi olurmuş. pek alımlı oldu :)
  2. karşıcins ve yaşlı halinizi gösteren filtreleri gayet başarılı. ve gerçekçidir. hele ki karşıci lns filtresini empati kurmak için faydalı görüyorum: siz o fotodaki karşıcins klonunuzu ne derece cekici buluyorsanız, reeldeki karşıcinsler de gercek halinize öyle bakıyor muhtemelen.
  3. yaşlı halime bakıp her şeyin geçiciliği hakkında kendime nutuk çektiğim uygulama. yaa işte böyle olacaksın diyorum belki böyle olmadan öleceksin diyorum unutma ki dünya fani diyorum.
  4. yaşlı modu beni babama çeviriyor. tıpatıp. görünce dumura uğrayan karım cinsel hayatımızı etkileyeceği gerekçesiyle uzun süre maruz kalmak istemedi bu manzaraya.